Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

SEB-s arveldate esimesed aastad täiesti tasuta

SEB-s arveldate esimesed aastad täiesti tasuta

Selleks, et ettevõtte arengut toetada, pakume uuele ärikliendile:

  • tasuta arvelduspaketti kolmeks aastaks: tasuta maksed ja deebetkaardid, kuutasuta arvelduskonto ning liitumine Baltic Gateway operaatori kanaliga
  • kaubanduses tegutsevatele ettevõtetele kuni viis makseterminali pooleks aastaks tasuta ning SEB E-äri makselahendusega liitumine lepingutasuta
  • e-arve portaali elektrooniliste arvete esitamiseks ja vastuvõtmiseks
  • pank on seal kus teiegi – kõik olulised küsimused saate esitada videokohtumisel
  • kogenud spetsialistide nõuandeid, kes toetavad teid parimate lahenduste leidmisel
Tutvun pakkumise tingimustega

Pakkumine kehtib ettevõttele, kes avab esmase konto SEB Pangas perioodil 3. mai –30. september 2021. Pakkumine kehtib kõikidele uutele SEB äriklientidele, v.a. mitteresidendist juriidilistele isikutele ning tegevusluba vajavate finantsteenuste või muude samalaadsete teenuste osutajatele või nendega seotud isikutele. Tasuta Euroopa maksete arv on vastavalt valitud paketile. Eestis registreeritud juriidilistele isikutele, mida esindab või mille omanike või kasusaajatena on märgitud mitteresidendist eraisik, kehtib arvelduskonto avamiseks dokumentide käsitlustasu vastavalt hinnakirjale.

Ettevõtte konto saate mugavalt avada videokohtumisel nõustajaga.

Juhul kui Teil ei ole Eesti ID-kaarti, mobiil ID-d ega kvalifitseeritud Smart-ID-d ja pole võimalik digitaalselt dokumente allkirjastada, siis palun külastage ettevõtte konto avamiseks Teile sobivat pangakontorit.

 

Alustage arveldamist tasuta

Ettevõtte toimimiseks peamised teenused: arvelduskonto, ülekanded ning deebetkaardid uuele ärikliendile kolmeks aastaks tasuta. Lisaks pakume soodustusi eraisikutele.

Loen lähemalt

 

Pank on seal, kus olete teie

Konto saate avada video teel. Lisaks kontole saate sõlmida kohe ka muud vajalikud lepingud, nt ärikliendi internetipanga ja nõustaja tutvustab teisigi kasulikke ärikliendi võimalusi.

Mobiilirakendus võimaldab teha ettevõtte igapäevaseid toiminguid just siis, kui teile sobib.

Loen lähemalt videokohtumisest
Loen lähemalt mobiilirakendusest

Eripakkumine maksete kogumiseks

Maksete kogumiseks pakume sobivaid lahendusi nii füüsilise müügikoha kui ka e-äri jaoks. Soovime toetada teie ettevõtte müügi võimendamist, seetõttu anname kuni viis makseterminali pooleks aastaks tasuta ning lepingutasuta SEB E-äri makselahendusega liitumise.

Loen lähemalt makseterminalidest
Loen lähemalt e-äri makselahendusest

 

Aitame ettevõttel kasvada

Alustavale ettevõtjale oleme loonud tasuta veebipõhise ettevõtluskoolituse eAkadeemia. Lühivideotes jagavad kogemusi oma ala eksperdid.

Juba tegutseval ambitsioonikal ettevõttel aitab SEB Kasvuprogramm leida uusi kasvumudeleid ja areneda turu üldisest rütmist oluliselt kiiremini.

Tutvun eAkadeemiaga
Tutvun SEB Kasvuprogrammiga

 

Mugav e-arve portaal

Lihtne ja mugav e-arvete esitamine ja vastuvõtmine SEB E-arve portaalis. Arveid saab edastada otse kliendi internetipanka.

Loen lähemalt

 

Stardilaen teie äri rahastamiseks

Ettevõtlusega alustamiseks ja lisakapitaliks pakume koostöös KredExiga stardilaenu summas kuni 100 000 eurot.

Loen lähemalt

 

Partnerpakkumised uuele ärikliendile

Peale soodsate pangateenuste saate oma äritegevuse toetamiseks kasutada pakkumisi meie partneritelt: Pipedrive, Voog, SimplBooks.

Loen lähemalt

 

Vajalik sõiduk ettevõttele

Autoliising võimaldab soetada oma ettevõttele vajalikud autod. Pakume liisingut nii uutele kui ka kasutatud autodele.

Loen lähemalt

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.