Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

SEB aitab partnerina saavutada Teie ettevõtte kõige ambitsioonikamaid eesmärke

 

Arvestame Teie vajadusi

Meilt saate tasuta igapäevapanganduse tooted ja teenused ning kuutasuta internetiühendusega makseterminali terveks aastaks. Lisaks pakume ka soodustusi eraisikutele.

Loen lähemalt

 

Asukohast sõltumata

Konto saate avada video teel. Samuti saab video teel sõlmida pangateenuste lepinguid ning küsida infot panga teenuste ja toodete kohta. Mobiilipank võimaldab hallata igapäevaseid äriasju täpselt siis, kui teile sobib.

Loen lähemalt mobiilipangast
Loen lähemalt videokohtumisest

 

Aitame ettevõttel kasvada

Kasvuprogramm aitab ambitsioonikatel ettevõtetel leida uusi kasvumudeleid ja areneda turu üldisest rütmist oluliselt kiiremini.

Loen lähemalt

 

Partnerpakkumised uuele ärikliendile

Peale soodsate pangateenuste saate kasutada meie partnerite pakkumisi, mis on valitud just alustava ettevõtte vajaduste järgi.

Loen lähemalt

 

Maksed välisvaluutas või väljapoole Euroopa Majanduspiirkonda

SEB kliendina saate SEB Grupi pankadesse teha makseid ja saada sealt laekumisi ülikiirelt ning soodustingimustel.

Loen lähemalt

 

Autoliising kiirelt ja mugavalt

Autoliising on mugav viis soetada oma ettevõttele vajalikud autod. Pakume liisingut nii uutele kui ka kasutatud autodele.

Loen lähemalt

Olen juba SEB eraklient

SEB eraklientidel on võimalus avada ettevõttele konto video teel, pangakontorisse tulemata.

Ei ole veel SEB klient

Hakkan SEB kliendiks ühe kohtumisega.
 

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.