Muuda keelt:
Pilt
Young man standing in front of a curtain

Arenda tooteid ja
teenuseid, millest on
päriselt kasu

Paragraphs

SEB on üks Balti riikide suurimaid tootearenduse ja tehnoloogia tööandjaid. Kokku töötab meil nendes valdkondades üle 1400 inimese. Meid innustab koostöö ja soov muutuda ning saada paremaks.

Hindame tervislikku tasakaalu stabiilse, kuid põneva töö ja isikliku elu vahel ning võimalust valida hübriidtööviise. Kui soovid osaleda tuleviku panga kujundamises, ootame sind kandideerima.

Vaatan tööpakkumisi
Tellin tööpakkumiste ülevaate

Media

Kasva professionaalselt rahvusvahelises meeskonnas

SEB ei ole lihtsalt pank. Oleme tipptasemel tehnoloogiaettevõte, kus töötab suur hulk andekaid IT-spetsialiste – tooteomanikke, äriarendajaid, projektijuhte, analüütikuid, tarkvaraarendajaid, testijaid. Meil on kasutusel üle 200 rakenduse, kus arenduse meeskond loob ja haldab kõiki teenuseid, äriprotsesse ning kanaleid.

Liitudes meie tootearenduse ja tehnoloogia meeskonnaga, saad mõjutada panga ärilisi otsuseid ning olla tulevikulahenduste arendamisel edasiviivaks jõuks. Tööta pangandussektori südames. Ka väljaspool pealinna.

Java, Kubernetes, Swift, Container Security, API.
Kas nende seas on midagi, millega tahaksid töötada?

Andreas Pihelgas


"Millegi uue proovimiseks ei pea tööandjat vahetama."

Andreas Pihelgas on lahenduste arhitekt, kes hoolitseb igapäevaselt tõhususe saavutamise eest panga kõikides tööprotsessides. Tema kirg on kodeerimine. Ka väljaspool tööaega on Andreas kirglik uue tehnoloogia katsetaja ning osaleb mängujämmidel. Andrease sõnul on iseseisva ja meeskonnas õppimise võime üks olulisemaid omadusi edukaks karjääriks tehnoloogiavaldkonnas.

Loen rohkem 

Kadri Arula


"Minu jaoks on oluline, et elades Saaremaal on mul võimalus teha kaugtööd."

Kliendi ülevaate ja digitaalsete lahenduste osakonna tooteomanik Kadri Arula vastutab panga klientidega suhtlemise eest virtuaalkeskkonnas. Ta teeb kaugtööd Saaremaalt nii oma kodust kui SEB Kuressaare kontorist. Mõned põhjused, miks Kadri soovitab SEB-d nii esimeseks töökohaks kui kogenud professionaalidele, kes uusi väljakutseid otsivad, on SEB inimesed, loomingulisus tööl ja vabadus.

Loen rohkem 

Blogi SEB Tech

Selles SEB Techi blogis on sul võimalus sukelduda sügavamale mõne meie tehnoloogiavaldkonna eksperdi tööellu.

Võta ühendust

Kui sul on küsimusi vabade ametikohtade või värbamisprotsessi kohta, võta meiega ühendust e-kirja teel.

personal@seb.ee

 

Jälgi meid

Meie eesmärk on olla avatud inimestele, kes on huvitatud karjäärist SEB-s. Jagame oma tegemisi regulaarselt sotsiaalmeedias: LinkedIn, Facebook ja Instagram.