Muuda keelt:
Image
Young man standing in front of a curtain

Arenda tooteid ja
teenuseid, millest on
päriselt kasu

Paragraphs

SEB on üks Balti riikide suurimaid tootearenduse ja tehnoloogia tööandjaid. Kokku töötab meil nendes valdkondades üle 1400 inimese. Meid innustab koostöö ja soov muutuda ning saada paremaks.

Hindame tervislikku tasakaalu stabiilse, kuid põneva töö ja isikliku elu vahel ning võimalust valida hübriidtööviise. Kui soovid osaleda tuleviku panga kujundamises, ootame sind kandideerima.

Vaatan tööpakkumisi
Tellin tööpakkumiste ülevaate

Media

Kasva professionaalselt rahvusvahelises meeskonnas

SEB ei ole lihtsalt pank. Oleme tipptasemel tehnoloogiaettevõte, kus töötab suur hulk andekaid IT-spetsialiste – tooteomanikke, äriarendajaid, projektijuhte, analüütikuid, tarkvaraarendajaid, testijaid. Meil on kasutusel üle 200 rakenduse, kus arenduse meeskond loob ja haldab kõiki teenuseid, äriprotsesse ning kanaleid.

Liitudes meie tootearenduse ja tehnoloogia meeskonnaga, saad mõjutada panga ärilisi otsuseid ning olla tulevikulahenduste arendamisel edasiviivaks jõuks. Tööta pangandussektori südames. Ka väljaspool pealinna.

Java, Kubernetes, Swift, Container Security, API.
Kas nende seas on midagi, millega tahaksid töötada?

Sandra Nigulis


"Toida mind väljakutsetega ja ma puhken õitsele!"

Sandra Nigulis töötab vanemäriarendajana panga kogumis- ja investeerimistoodete osakonnas ning on samuti edukas jalgpallikohtunik, kes teenindab Eesti jalgpalliklubide mänge. Ta märgib, et uued väljakutsed on inimese arengu võti, samas kui usaldus on edu võti. „Usaldus on ülioluline, sest see võimaldab sul väljakutsetele vastu astuda ja neid lahendada,“ ütleb Sandra.

Loen rohkem 

Dmitri Kuraksa


"Suures ettevõttes on saadaval rohkem tehnoloogilisi lahendusi."

Dmitri Kuraksa on infrastruktuuri arhitekt, kes on töötanud tehnoloogiavaldkonnas alates Eesti taasiseseisvumisest. Tema kogemuste pagasis on õpetamine Tallinna Tehnikaülikoolis ja interneti varane ajastu, mis sütitas järgmise põlvkonna Eesti õppurites ja ettevõtjates suure huvi tehnoloogia vastu. Dmitri usub, et infotehnoloogias saab teha edukat karjääri igaüks, kes on tehnoloogiast huvitatud ja valmis elukestvaks õppeks.

Loen rohkem 

Blogi SEB Tech

Selles SEB Techi blogis on sul võimalus sukelduda sügavamale mõne meie tehnoloogiavaldkonna eksperdi tööellu.

Võta ühendust

Kui sul on küsimusi vabade ametikohtade või värbamisprotsessi kohta, võta meiega ühendust e-kirja teel.

personal@seb.ee

 

Jälgi meid

Meie eesmärk on olla avatud inimestele, kes on huvitatud karjäärist SEB-s. Jagame oma tegemisi regulaarselt sotsiaalmeedias: LinkedIn, Facebook ja Instagram.