Muuda keelt:

Tutvu kolleegidega tootearenduse ja tehnoloogia valdkonnas

Paragraphs
Mihkel Matson


"Sul on võimalus muuta status quo'd."

Delivery Team'i juht Mihkel Matson on aastate jooksul proovinud erinevaid väljakutseid. See on SEB-s töötamise üks suurimaid väärtusi: karjääriredelil on võimalik liikuda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, proovida uusi asju ja areneda.

Loen rohkem 

Angelika Piip


"Elu on iga päev mitmekesine ja just seda naudin ma oma ameti juures kõige enam."

Äriarendaja Angelika Piip alustas töötamist SEB kõnekeskuses üle kuue aasta tagasi, ülikoolis õppides. Angelika karjääriteekond on näide sellest, kuidas suurettevõtted suudavad pakkuda ametialaseks arenguks mitmekülgseid võimalusi. „Siin on kõike rohkem,“ ütleb Angelika karjäärivõimaluste kohta. 

Loen rohkem 

Kadri Arula


"Minu jaoks on oluline, et elades Saaremaal on mul võimalus teha kaugtööd."

Kliendi ülevaate ja digitaalsete lahenduste osakonna tooteomanik Kadri Arula vastutab panga klientidega suhtlemise eest virtuaalkeskkonnas. Ta teeb kaugtööd Saaremaalt nii oma kodust kui SEB Kuressaare kontorist. Mõned põhjused, miks Kadri soovitab SEB-d nii esimeseks töökohaks kui kogenud professionaalidele, kes uusi väljakutseid otsivad, on SEB inimesed, loomingulisus tööl ja vabadus.

Loen rohkem 

Andreas Pihelgas


"Millegi uue proovimiseks ei pea tööandjat vahetama."

Andreas Pihelgas on lahenduste arhitekt, kes hoolitseb igapäevaselt tõhususe saavutamise eest panga kõikides tööprotsessides. Tema kirg on kodeerimine. Ka väljaspool tööaega on Andreas kirglik uue tehnoloogia katsetaja ning osaleb mängujämmidel. Andrease sõnul on iseseisva ja meeskonnas õppimise võime üks olulisemaid omadusi edukaks karjääriks tehnoloogiavaldkonnas.

Loen rohkem 

Sandra Nigulis


"Toida mind väljakutsetega ja ma puhken õitsele!"

Sandra Nigulis töötab vanemäriarendajana panga kogumis- ja investeerimistoodete osakonnas ning on samuti edukas jalgpallikohtunik, kes teenindab Eesti jalgpalliklubide mänge. Ta märgib, et uued väljakutsed on inimese arengu võti, samas kui usaldus on edu võti. „Usaldus on ülioluline, sest see võimaldab sul väljakutsetele vastu astuda ja neid lahendada,“ ütleb Sandra.

Loen rohkem 

Georgi Suikanen


"Suures IT-organisatsioonis on peaaegu iga päev võimalus õppida midagi uut."

Tarkvaraarendaja Georgi Suikanen on alati teadnud, et soovib oma tuleviku siduda IT valdkonnaga. Oma tänasesse rolli jõudis ta suuresti tänu sellele, et osales SEB mentorprogrammis ja asus õppima kood/Jõhvi koolis. "Tarkavaraarendaja ülesanne on mõista tellija soovi ja küsida korduvalt, miks see on vajalik. Seejärel tuleb välja mõelda lahendus ja alles siis algab koodi kirjutamine," võtab Georgi kokku tarkvaraarendaja peamise rolli.

Loen rohkem


"SEB andis mulle võimaluse tegeleda rohkem robootikaga."

Raivis Lazdāns on Balti riikide robootika protsessi automatiseerimise (RPA) meeskonna juht. Ta on töötanud pangas ligi seitse aastat. Selle aja jooksul on ta koos kolleegidega arendanud robootikat, kui pangaprotsesside tõhustamise olulist arengusuunda. Iseõppinud robootikuna süvendas Raivis oma teadmisi SEB rahastatud koolitusprogrammi kaudu. Vabal ajal õpetab Raivis Latgales lastele robootika aluseid.

Loen rohkem 

Irmina Švambarė


"Meie töö on muuta kaos struktuuriks ja korraks."

Irmina Švambarė on projektijuht SEB Panga Balti portfelli- ja projektijuhtimise üksuses. Koos kolleegidega vastutab ta suurte ja keerukate valdkonnaüleste projektide juhtimise ja muutuste elluviimise eest. „Meie töö on muuta kaos struktuuriks ja korraks“, kirjeldab Irmina kujundlikult seda, kuidas vormitakse ideed konkreetseteks algatusteks ja tegevusteks.

Loen rohkem 

Dmitri Kuraksa


"Suures ettevõttes on saadaval rohkem tehnoloogilisi lahendusi."

Dmitri Kuraksa on infrastruktuuri arhitekt, kes on töötanud tehnoloogiavaldkonnas alates Eesti taasiseseisvumisest. Tema kogemuste pagasis on õpetamine Tallinna Tehnikaülikoolis ja interneti varane ajastu, mis sütitas järgmise põlvkonna Eesti õppurites ja ettevõtjates suure huvi tehnoloogia vastu. Dmitri usub, et infotehnoloogias saab teha edukat karjääri igaüks, kes on tehnoloogiast huvitatud ja valmis elukestvaks õppeks.

Loen rohkem