Muuda keelt:

Tutvu kolleegidega tootearenduse ja tehnoloogia valdkonnas

Paragraphs
Mihkel Matson


"Sul on võimalus muuta status quo'd."

Delivery Team'i juht Mihkel Matson on aastate jooksul proovinud erinevaid väljakutseid. See on SEB-s töötamise üks suurimaid väärtusi: karjääriredelil on võimalik liikuda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, proovida uusi asju ja areneda.

Loen rohkem 

Darvet Kõdar


"See on suurepärane koht õppimiseks ja kasvamiseks."

Tribe'i juhti Darvet Kõdarit tõi SEB-sse igatsus väljakutseid pakkuva töö ja õppimisvõimaluste järele.

Loen rohkem 

Angelika Piip


"Elu on iga päev mitmekesine ja just seda naudin ma oma ameti juures kõige enam."

Äriarendaja Angelika Piip alustas töötamist SEB kõnekeskuses üle kuue aasta tagasi, ülikoolis õppides. Angelika karjääriteekond on näide sellest, kuidas suurettevõtted suudavad pakkuda ametialaseks arenguks mitmekülgseid võimalusi. „Siin on kõike rohkem,“ ütleb Angelika karjäärivõimaluste kohta. 

Loen rohkem 

Alar Rõa


"Ma hindan seda, et siin julgustatakse kõiki kaasa mõtlema."

Alar Rõa on töötanud SEB Pangas alates 2020. aasta juulist. Enne seda töötas ta üle kümne aasta tarkvaraarendajana. Hetkel töötab ta koos kolleegidega uuendatud internetipanga lahendusega, mis hakkab pakkuma kõikides Balti riikides innovaatilisi võimalusi. „Selle platvormi arendajatena peame meeles pidama kaht kasutajarühma: internetipanga lõppkasutajaid ja panga tootearenduse meeskondi, kes saavad hakata seda platvormi kasutama oma enda vajadustest lähtuvalt. See on korraga nii suur vastutus kui võimalus,“ sõnas Alar.

Loen rohkem 

Kadri Arula


"Minu jaoks on oluline, et elades Saaremaal on mul võimalus teha kaugtööd."

Kliendi ülevaate ja digitaalsete lahenduste osakonna tooteomanik Kadri Arula vastutab panga klientidega suhtlemise eest virtuaalkeskkonnas. Ta teeb kaugtööd Saaremaalt nii oma kodust kui SEB Kuressaare kontorist. Mõned põhjused, miks Kadri soovitab SEB-d nii esimeseks töökohaks kui kogenud professionaalidele, kes uusi väljakutseid otsivad, on SEB inimesed, loomingulisus tööl ja vabadus.

Loen rohkem