Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Ettevõttele pangakonto avamine

Avan pangakonto

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 06.04.2021

  Uuring: väikeettevõtjad vaatavad veidi rohkem välisturgudele

  Viimastel aastal on kasvanud nende Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) osakaal, kes näevad ekspordivõimalusi oma toodete või teenuste pakkumisel. SEB läbi viidud Baltic Business Outlooki (BBO) uuringu põhjal on varasemast rohkem ettevõtteid, kes otsivad täiesti uusi välisturge, mitte ei laienda tegevust olemasolevatel.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 05.04.2021

  Uuring: aktsiaturgudel investeerimist takistab kõige rohkem teadmiste puudus

  Aktsiaturgudel investeerimist takistab 41 protsendi Eesti inimeste arvates vastavate teadmiste puudus ning vähem on neid, kes peavad probleemiks vähest raha, näitab SEB märtsis toimunud kiiruuring. Kui veerand inimestest tunnistab, et nad ei kavatse üldse investeerima hakata, siis aktsiaturgudel tegutseb juba 6 protsenti. Oma otsuse II pensionisambasse jäämise või väljumise osas on teinud kaks kolmandikku samba omanikest, näitab uuring.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 31.03.2021

  SEB langetab II samba indeksifondi valitsemistasu

  Alates 1. aprillist langeb SEB Pensionifondi Indeks 100 valitsemistasu 0,29 protsendilt 0,25 protsendile aastas.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.