Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Ettevõttele pangakonto avamine

Avan pangakonto

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Peeter Koppel: Kokkupõrge jäämäega ei pruugi veel tähendada laevahukku

  Peeter Koppel: Kokkupõrge jäämäega ei pruugi veel tähendada laevahukku

  Maailma majandus on pretsendenditul pausil. Selle pausi peamine probleem seisneb selles, et tulusid ei ole, kuid nii kulud kui kohustused „jooksevad edasi,“ tekitades sellega üha problemaatilisemaid lünki. Lünki,  mille täitmiseks on keskpangad ja valitsused on üle maailma juba astunud täiesti pretsedendituid samme. 

  Loen edasi

 • Mihkel Nestori nädalakommentaar: Kuidas on koroonaviirus mõjutanud Eesti naabermajandusi?

  Mihkel Nestori nädalakommentaar: Kuidas on koroonaviirus mõjutanud Eesti naabermajandusi?

  Koroonaviiruse leviku takistamiseks on sisuliselt kõik Euroopa riigid kehtestanud piiranguid, mis aeglustavad haiguse levikut, kuid jätavad hulga ettevõtteid ja inimesi sissetulekuta. Kuidas tulevad olukorraga toime meie lähiriigid ja millist tulevikku ennustatakse nende majandustele?

  Loen edasi

 • Kuidas rajada tõeliselt hästi toimiv e-pood

  Kuidas rajada tõeliselt hästi toimiv e-pood

  Kogu maailmas on e-kaubandus viimastel aastatel kasvutrendis. Nii ka Eestis, kus tarbijad valivad üha enam ostukohaks veebipoe. Tänases olukorras on selge, et paljudel kaupmeestel on käes keeruline aeg ning nad on fakti ees: tuleb rajada tõeliselt hästi toimiv e-pood, mis lõikaks kasu e-kaubanduse võimalustest või jääda oma toote või teenuse müügiga tavaolukorras taastumist ootama.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 08.04.2020

  SEB: eriolukorras tegutsevad ärid küsivad pangalt üha enam mobiilseid makseterminale

  Eriolukorraga kohanemiseks on mitmed ettevõtted oma äritegevust ümber vaatamas. Mõned seni hulgimüügiga tegelenud ettevõtted on alustanud müüki otse lõppkliendile nii, et pakutakse kaupade kaasamüüki või koju tellimist ning teised ettevõtted on kas juba kolinud oma müügitegevuse veebi või tegemas selleks ettevalmistusi. Mõlemal juhul on küsitakse pangast makselahendusi, mis äri jätkamist võimaldaks.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 07.04.2020

  SEB: pensionipäevad näitasid 45% langust pangaautomaatide tehingutes

  Pensioni kuupäevade (3.–6. aprill) pangaautomaatide kasutusstatistika esmane kokkuvõte SEB-s näitas, et võrreldes tavapärasega, möödus aprilli pensionipäev palju rahulikumalt. Mainitud päevadel välja võetud sularaha maht langes ligi 30% ja tehingute maht koguni 45%.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 03.04.2020

  Ajujahi võitis trükikodadesse revolutsiooni toov Pagerr

  Eesti suurima äriideede konkursi “Ajujaht” superfinaali võitis idufirma Pagerr, mis suunab trükitellimused kasutamata paberipinnale, pakkudes seeläbi odavamat hinda ja säästes loodust. Ajujahi võiduga kaasnes Pagerrile ka 30 000 euro suurune auhinnaraha. Eesti äriinglite 89 000 euro suuruse investeeringu sai tõlkeplatvormi rajav Aligner.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.