Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Olen SEB eraklient  | Ei ole SEB klient

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Tööturg on saavutanud tipu

  Tööturg on saavutanud tipu

  Tööturg on saavutanud tipu, ent majanduskasvu aeglustumine ei tähenda tingimata olukorra kiiret halvenemist. Madalapalgalised töökohad kaovad, kuid seda protsessi tasakaalustab tööealise rahavastiku vähenemine.

  Loen edasi

 • Investment Minutes: Ettevõtlus kannatab ka …

  Investment Minutes: Ettevõtlus kannatab ka …

  II pensionisamba vabatahtlikuks muutmise plaan kahjustab juba praegu Eesti ettevõtete rahastamisvõimalusi. Olukorras, kus pensionikogujatele võidakse anda võimalus kogutud säästude viimiseks elektroonikapoodi või reisibüroosse, ei saa fondivalitsejad endale lubada senise strateegiaga jätkamist.  

  Loen edasi

 • Põhjamaade majandusülevaade: palgakasv muudab Eesti majandust

  Põhjamaade majandusülevaade: palgakasv muudab Eesti majandust

  Kui eelmise aasta lõpus tabas finantsturgusid tõeline paanika maailmamajanduse tuleviku osas, siis täna julgetakse homset päeva taas veidi optimistlikumalt vaadata. 

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 20.05.2019

  SEB teeb nädalavahetusel, 24.−26. mail IT-hooldustöid

  Seoses IT-hooldustöödega võib esineda tõrkeid nädalavahetusel, 24.−26. mail era- ja äriklientide internetipanga, mobiilipanga ja teiste elektrooniliste kanalite töös.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 20.05.2019

  AS SEB Varahaldus teatab kohustuslike pensionifondide tingimuste ja prospektide muutmisest

  AS SEB Varahaldus (SEB Varahaldus) teatab SEB Konservatiivse Pensionifondi, SEB Optimaalse Pensionifondi, SEB Progressiivse Pensionifondi, SEB Energilise Pensionifondi ja SEB Energilise Pensionifondi Indeks (edaspidi SEB pensionifondid või fondid) tingimuste ja prospektide muutmisest.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 20.05.2019

  Majandus – ega palgakasv ei pidurda eestlaste aktiivset väikelaenamist

  SEB Eestis, Lätis ja Leedus korraldatud väikelaenu- ja krediitkaardi uuring näitas, et eestlased on endiselt aktiivsed laenajad ning 60% inimestest on kasutanud väikest laenu vähemalt korra elus. Väikelaenu kasutajatest on 70% laenanud ühe kuni kolm korda ja 23% - üle kolme korra oma elu jooksul. Keskmise Eesti laenaja on eesti rahvusest ja Harjumaal elav naine kuusissetulekuga u 1 000 eurot. Peamiselt võetakse laenu auto ostuks ja parandamiseks, kodumasinate ostuks ning kodu renoveerimiseks ja remondiks.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.