Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Videokõnega  | Pangakontoris

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Eesti eksport otsib uusi edulugusid

  Eesti eksport otsib uusi edulugusid

  Eksport on kasvanud kiirelt, kuid ennekõike on see mõne üksiku ettevõtte teene. 2019. aasta ähvardab senist kasvutempot tublisti kärpida. Kui juba pikemat aega on Eesti eksporti enim toetanud puidutööstus, siis nüüd on lisandunud ka uusi edulugusid.

  Loen edasi

 • Uus valitsus peab majanduspoliitikas hoidma kainet meelt

  Uus valitsus peab majanduspoliitikas hoidma kainet meelt

  Majanduspoliitikal saab olema algavate koalitsiooniläbirääkimiste juures keskne roll. Suures pildis ei ole erakondade vaated neis küsimustes liialt erinevad, kuid omaette küsimus on, kas lubatu läheb kokku Eesti majanduse tegeliku seisu ja vajadustega.

  Loen edasi

 • Viis lihtsat harjumust oma rahaasjade korrashoidmiseks

  Viis lihtsat harjumust oma rahaasjade korrashoidmiseks

  Hea vanasõna ütleb: külvad harjumuse, lõikad iseloomu; külvad iseloomu, lõikad saatuse. Seega on õiged ja kasulikud harjumused nagu otsetee parema ja kindlama elu poole. Ka finantsmaailmas on omad põhilised „hügieeniharjumused”, mis parandavad oluliselt teie finantsseisu.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Turgude ülevaated - 18.03.2019

  SEB Varahalduse kuukommentaar veebruar 2019

  SEB Eastern Europe Small and Mid Cap Fund kasvas veebruaris 1,9%. SEB Eastern Europe EX-RUSSIA suurendas oma edumaad võrdlusindeksi ees. Russia Fund tulemus veebruarist praeguseni oli positiivne: absoluutväärtuses 10,9% eurodes ja indeksist 0,3% võrra ees.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 18.03.2019

  SEB uuring: Eesti riigi digitaalne võimekus pole erasektorit endaga kaasa vedanud

  Vaatamata sellele, et Eesti kuvand digiriigina on tugev, siis värske SEB SEB Baltic Business Outlook (BBO) uuringu põhjal saab järeldada, et riigi digitaalne võimekus pole erasektorit endaga kaasa vedanud. Kõigest veerand Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetest (VKE) kasutab oma müügitegevuses elektroonilisi platvorme.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 15.03.2019

  SEB teeb laupäeval, 16. märtsil IT-hooldustöid

  Seoses IT-hooldustöödega võib esineda tõrkeid laupäeval, 16. märtsil kell 3−4 hommikul era- ja äriklientide internetipanga, mobiilipanga ja teiste elektrooniliste kanalite töös.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.