Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Olen SEB eraklient  | Ei ole SEB klient

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • SEB Investment Minutes: Investeerimispettus on kõigepealt pettus

  SEB Investment Minutes: Investeerimispettus on kõigepealt pettus

  Viimaste kuude jooksul on mitmed eestimaalased saanud kannatada „investeerimispettuste“ tõttu. Skeemi peamine tunnusjoon on ahvatlev ettepanek investeerida või teenida ülimalt tulusast ärist. Inimesel palutakse kanda üle raha, logida sisse oma internetipanka, paigaldada oma arvutisse tarkvara vms, mille eesmärk on pakkuda telefonitoru otsas olevale inimesele imelist tulu.

  Loen edasi

 • Investoriaasta kokkuvõte: 2019. aasta tegi ajalugu

  Investoriaasta kokkuvõte: 2019. aasta tegi ajalugu

  2019. aasta oli finantsturgudel üks põnevaim aasta. Mitte kunagi varem ei ole olnud kalendriaastat, mille jooksul oleks kahekohalist positiivset tootlust teeninud aktsiatesse, võlakirjadesse, kulda või naftasse investeerides. 

  Loen edasi

 • Ida-Virumaa ideekonkurss „SUPP“ tõi kokku kogukonna ideed

  Ida-Virumaa ideekonkurss „SUPP“ tõi kokku kogukonna ideed

  Startup Estonia alustas 2019. aastal Ida-Virumaal ideekonkursiga „SUPP“, mille eesmärk on anda inimestele võimalus esitleda oma äriideed vabas õhkkonnas ja tekitada kogukonnas huvi ettevõtluse ja uute algatuste vastu. “SUPP” on just kohaliku kogukonna ideede konkurss kohalike algatuste jaoks, sh loomemajandus ja idufirmad, et toetada Ida-Virumaal ettevõtlikku vaimu ja julgustada kogukonna liikmeid omavahel ideid jagama ja teostama.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.