Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Videokõnega  | Pangakontoris

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Saksamaa majandus aeglustub – kas peame muretsema?

  Saksamaa majandus aeglustub – kas peame muretsema?

  Lõppeval nädalal ilmus nii rasvasemaid kui hillitsetumaid pealkirjasid Saksamaa majanduse, selle aeglustumise ja võimalike tagajärgede kohta. Kas ja kuivõrd murelikult peaksime sellele vaatama?

  Loen edasi

 • Mida oodata 2019. aastal majanduses?

  Mida oodata 2019. aastal majanduses?

  Eelmise aasta lõpus puhkenud ärevus majanduse tuleviku suhtes on vähemasti aktsiaturgudel leevenenud. Teisalt on majanduskasv aeglustumas nii Eestis kui maailmas ja tulevikuplaanide tegemisel on mõistlik seda silmas pidada.

  Loen edasi

 • Tänane olukord ei arene majanduskriisiks

  Tänane olukord ei arene majanduskriisiks

  Lõppenud 2018. aasta pakkus investoritele tavapärasest teravamaid elamusi. Maailmamajandus ja finantsturud on üksteisega tihedalt seotud, kuid seekord uinutas maailmamajanduse suhteliselt hea olukord investoreid sedavõrd, et aasta lõpu järsk kukkumine aktsiaturgudel tuli paljudele üllatusena. 

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 23.01.2019

  Põhjamaade majandusülevaade: finantsturgude võbelustest majanduslanguseks ei piisa

  2018. aasta lõppu ilmestas mitmete majandusnäitajate nõrkus ja turuosaliste suurenenud hirm tuleviku ees. Kui aktsiahindade langus puudutas kõiki suuremaid börse, siis reaal¬majandust kirjeldavad indikaatorid nõrgenesid peamiselt Euroopas ja Aasias.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 22.01.2019

  Tulemas on digitaalne „Teeme ära“ päev

  Kristjan Port ütles ühes oma saates, et tänapäeva maailmas keegi ei unusta ja see on koormav. Internet ei unusta ühtegi pilti ega uudist, mida oleme sinna postitanud või päringu, mida oleme sealt küsinud. Meie telefonides leidub rohkelt vanu pilte ja arvutites palju rohkem vanu pilt- ja  videofaile ning dokumente.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 22.01.2019

  Koodikaardid kaovad ajalukku juba 4. veebruaril

  Umbes kaks aastat tagasi, 2017. aasta alguses, kui rohkem kui pooled SEB kliendid olid kasutanud Internetipanka sisenemiseks paroolikaarti, alustas SEB teavitustööga koodikaartide sulgemisest. 2018. aasta alguses jätkas SEB protsessi klientide ümbersuunamiseks koodikaartidelt uutele autentimisvahenditele, informeerides perioodiliselt oma kliente ülemineku vajadusest.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.