Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Videokõnega  | Pangakontoris

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Saksamaa majandus aeglustub – kas peame muretsema?

  Saksamaa majandus aeglustub – kas peame muretsema?

  Lõppeval nädalal ilmus nii rasvasemaid kui hillitsetumaid pealkirjasid Saksamaa majanduse, selle aeglustumise ja võimalike tagajärgede kohta. Kas ja kuivõrd murelikult peaksime sellele vaatama?

  Loen edasi

 • Mida oodata 2019. aastal majanduses?

  Mida oodata 2019. aastal majanduses?

  Eelmise aasta lõpus puhkenud ärevus majanduse tuleviku suhtes on vähemasti aktsiaturgudel leevenenud. Teisalt on majanduskasv aeglustumas nii Eestis kui maailmas ja tulevikuplaanide tegemisel on mõistlik seda silmas pidada.

  Loen edasi

 • Tänane olukord ei arene majanduskriisiks

  Tänane olukord ei arene majanduskriisiks

  Lõppenud 2018. aasta pakkus investoritele tavapärasest teravamaid elamusi. Maailmamajandus ja finantsturud on üksteisega tihedalt seotud, kuid seekord uinutas maailmamajanduse suhteliselt hea olukord investoreid sedavõrd, et aasta lõpu järsk kukkumine aktsiaturgudel tuli paljudele üllatusena. 

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 17.01.2019

  SEB teeb nädalavahetusel, 20. jaanuaril IT-hooldustöid

  Seoses IT-hooldustöödega võib esineda tõrkeid nädalavahetusel, 20. jaanuaril kell 4-8 hommikul era- ja äriklientide internetipanga, mobiilipanga ja teiste elektrooniliste kanalite töös.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 17.01.2019

  2018./2019. aasta pühade aeg näitas eestlaste parimat rahalist kindlustatust läbi aegade

  2018./2019. aasta jõulude ja aastavahetuse ajal jäid tavapäraselt rohkemate Eesti inimeste arvelduskontod plussi, kinnitas detsembri lõpus korraldatud SEB kliendibaasi analüüs. Arvelduskontode jääk kliendi kohta kasvas võrreldes eelmise aasta detsembriga 10,3%. Alates 2007. aasta majanduskriisieelsest perioodist olid möödunud pühad Eesti riigi elanikele kõige paremini rahaliselt kindlustatud.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 16.01.2019

  SEB testib Nordigeni kategoriseerimise lahendust

  Koostöös läti ettevõttega Norgiden uurib SEB, kuidas kasutada masinõppe võimalusi tehingute kategoriseerimisel ning uute pangateenuste loomisel. Fintech-ettevõte on spetsialiseerunud kontoandmete analüüsimisele, pakkudes tehingute liigitamise ja käitumisharjumuste hindamise teenust.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.