Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Ettevõttele pangakonto avamine

Avan pangakonto

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Mihkel Nestori nädalakommentaar: koroonakriisist tööjõukriisi?

  Mihkel Nestori nädalakommentaar: koroonakriisist tööjõukriisi?

  Koroonaviirus on taandumas ja üle maailma on riigid seetõttu tühistamas ühiskonnaelule seatud piiranguid. See võimaldab majandusel vabamalt hingata ja vahepeal varjusurmas viibinud teenindussektoris on ettevõtjad asunud usinalt töötajaid värbama. Vähemalt ajalehepealkirjade põhjal on see osutunud aga oodatust keerulisemaks ja mitmel pool kurdavad tööandjad, et töösoovijaid tuleb turult tikutulega taga otsida. Kas tõesti pole töötajaid kusagilt võtta ja kuhu nad siis kriisiga on kadunud? Ja milline on olukord Eestis?

  Loen edasi

 • Millist ettevõtlusvormi eelistada: FIE või OÜ?

  Millist ettevõtlusvormi eelistada: FIE või OÜ?

  Missuguste plusside ja miinustega peaks arvestama, kui valida osaühinguna (OÜ) või füüsilisest isikust ettevõtjana (FIE) tegutsemise vahel? Kellel on soovitatav olla FIE ning kelle jaoks on mõistlik see ettevõtlusvorm ümber registreerida OÜks?

  Loen edasi

 • Mihkel Nestori nädalakommentaar: Majanduskasv kiireneb

  Mihkel Nestori nädalakommentaar: Majanduskasv kiireneb

  Vaatamata olukorrale koroonarindel, üllatas Eesti majandus selle aasta esimeses kvartalis väga kiire kasvuga. Püsib lootus, et sama trend jätkub ka edaspidi.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.