Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Ettevõttele pangakonto avamine

Avan pangakonto

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 16.04.2021

  SEB mobiilirakenduses saab tehinguid kinnitada sõrmejäljega

  Alates 21. juunist lisanduvad SEB mobiilirakenduses tehingute kinnitamiseks isikutuvastuse uued võimalused. Mobiilirakenduse koode ja biomeetrilisi andmeid saab kasutada sisse logimiseks ja tehingute kinnitamiseks nii mobiilirakenduses, internetipangas kui ka teistes kanalites, näiteks turvaliste e-ostude kinnitamiseks.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 14.04.2021

  Uuring: Eesti VKE-d peavad keskkonnahoidu varasemast olulisemaks

  Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtted (VKE) peavad säästlikku ja kestlikku majandamist oma äritegevuse oluliseks osaks, näitab SEB poolt läbi viidud Baltic Business Outlooki (BBO) uuring. Varasemaga võrreldes peavad VKE-d tähtsamaks keskkonnahoidu.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 06.04.2021

  Uuring: väikeettevõtjad vaatavad veidi rohkem välisturgudele

  Viimastel aastal on kasvanud nende Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) osakaal, kes näevad ekspordivõimalusi oma toodete või teenuste pakkumisel. SEB läbi viidud Baltic Business Outlooki (BBO) uuringu põhjal on varasemast rohkem ettevõtteid, kes otsivad täiesti uusi välisturge, mitte ei laienda tegevust olemasolevatel.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.