Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Viking Motors: 5 peamist viga tarbesõiduki ostmisel

  Viking Motors: 5 peamist viga tarbesõiduki ostmisel

  Tarbesõiduki ostmine on ettevõttele suur, ent vajalik väljaminek, mis mõjutab ettevõtte kulusid järgmised kaks kuni viis aastat. Seetõttu on oluline, et leitakse just sobivaim tarbesõiduk vastavalt ettevõtte spetsiifikale.

  Loen edasi

 • Kui pikaks ajaks tuleks raha investeerida?

  Kui pikaks ajaks tuleks raha investeerida?

  Investeerimine ei ole sprint, vaid maraton. Maratoni joostes ei ole oluline, kuidas läheb esimesel sajal meetril, vaid milline on lõpptulemus. Kiiret tulu püüda ei ole mõistlik, sest lühiajalisi kõikumisi on raske ette arvata.

  Loen edasi

 • Millal on parim aeg investeerimisega alustada?

  Millal on parim aeg investeerimisega alustada?

  Parim aeg puud istutada oli 20 aastat tagasi, paremuselt teine aeg on praegu. Nii ütleb üks Hiina vanasõna, mis annab investeerimise kohta väärtusliku õppetunni. Investeering on nagu puu, mille varjus võite vanaduspõlves mõnusalt istuda ja elu nautida. Puu aga vajab kasvamiseks aega ja nii peate ka investeeringule andma võimalikult palju aega kasvada.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 18.10.2017

  SEB ja Lottemaa on alustamas suurt üle-eestilist leiutamisvõistlust

  18. oktoobril kirjutasid SEB pank ja Lottemaa Teemapark OÜ alla mitmeaastasele koostöölepingule, millega luuakse suur üle-eestiline leiutamisvõistlus. Leiutamisvõitlus saab alguse 16. novembril 2017, mille tegevuse õnnestumiseks annab oma toetuse ka Eesti Teadusagentuur. Võistluse eesmärk on populariseerida Eesti noorte seas ettevõtlust ja innovatsiooni. Leiutamisvõistluse võidutöö püstitatakse Lottemaa  teemaparki uudistamiseks kõigile külastajatele.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 17.10.2017

  SEB sulgeb telefonipanga teenuse

  Alates 19. detsembrist kaob vähese nõudluse tõttu SEB telefonipanga teenus. Teenust kasutavad aktiivselt umbes 300 klienti.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 17.10.2017

  SEB käivitab noortele rahatarkuse e-kursuse

  Täna avab SEB rahatarkuse e-Kursuse kõikidele Eesti koolidele. e-Kursuse eesmärk on viia noorteni laiemaid rahatarkust puudutavaid teadmisi olenemata koolide asukohast või õppekeelest.

  Loen edasi

 

Avage ettevõttele pangakonto videokõnega

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.