Muuda keelt:

Organisatsioonist

Paragraphs

SEB Grupp on juhtiv Põhjamaade finantsteenuste grupp, mis asutati 1856. aastal. Usume, et ettevõtlikkus ja uuendusmeelsed ettevõtted aitavad luua parema maailma. Töötame selle nimel, et teil oleks võimalik teostada oma kõige ambitsioonikamaid plaane nii headel kui halbadel aegadel. Hoolime teie ambitsioonidest.
 
Meil on oluline roll tugevate kliendisuhete loomises nendes piirkondades, kus tegutseme. Rootsis ja Balti riikides pakume finantsnõustamist ja laia valikut finantsteenuseid. Taanis, Soomes, Norras ja Saksamaal on meie tegevus keskendunud täisteenuse pakkumisele suurtele ettevõtetele ja finantsasutustele.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on läbi vastutustundliku nõustamise ja kapitali kujundada positiivset tulevikku. Nii täna kui tulevastele põlvedele.

Käitumiskoodeks

Käitumiskoodeks kirjeldab SEB tegutsemisviisi ja suunab meid ärisuhetes. Koodeks aitab töötajatel luua klientide ja teiste sidusrühmadega pikaajalisi suhteid.

Käitumiskoodeks (PDF)

Meie käitumisviisid

Loome väärtust

Parima võimaliku kliendikogemuse pakkumiseks soodustame järjepidevat arengut ning otsime uusi ja täiustatud viise väärtuse loomiseks ja arengu kiirendamiseks. Oma äritegevuse kaudu on SEB positiivsete muutuste katalüsaatoriks.

Tegutseme pikaajaliselt

Alates 1856. aastast oleme seisnud oma klientide kõrval nii headel kui ka halbadel aegadel. Nähes pikaajalist eesmärki kõiges, mida teeme ja tegutsedes läbimõeldult, aitame kaasa jätkusuutlikuma tuleviku kujundamisele.

Loome positiivseid suhteid

Meie äritegevus tugineb suhetele ja usaldusele. Selle usalduse hoidmine on kõigi meie tegevuste keskmes. Me innustame üksteist ja kasutame koostöö jõudu tuleviku positiivseks kujundamiseks.