Muuda keelt:
Image
girl, light, night

Sinu valikud. Globaalne mõju.

Jätkusuutlikkus

Paragraphs

Soovime kiirendada ühiskonna liikumist jätkusuutlikuma tuleviku suunas ning sellel teekonnal oleme koos oma klientidega. Meie suurim mõju avaldub läbi klientide, kellele pakume nii jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid kui ka tuge ja nõustamist riskide ning võimaluste osas. Jagame klientidega oma jätkusuutlikke põhimõtteid ja eesmärke ning ka edusamme sel teekonnal. 

Tajume oma keskset rolli ühiskonnas, julgustame kestlikku ja vastutustundlikku ettevõtlust, innustame ja toetame noori ning edendame rahalist võrdsust. 

Üleminek kliimaneutraalsusele

Üleminek numbrites

Jätkusuutlikkuse kontaktid

Anders Larsson

Anders Larsson

Balti jätkusuutliku panganduse valdkonna juht

Anders.a.Larsson@seb.se

Tatjana Vakulenko

Tatjana Vakulenko

Jätkusuutliku panganduse juht (Eesti)

tatjana.vakulenko@seb.ee

Viktors Toropovs

Viktors Toropovs

Jätkusuutliku panganduse juht (Läti)

viktors.toropovs@seb.lv

Audrius Rutkauskas

Audrius Rutkauskas

Jätkusuutliku panganduse juht (Leedu)

audrius.rutkauskas@seb.lt

Anna Dovbiša

Anna Dovbiša

SEB Life and Pension jätkusuutlikkuse koordinaator

anna.dovbisa@seb.lv

Ausra Samsoniene

Aušra Šamšonienė

Balti jätkusuutliku panganduse koordinaator

ausra.samsoniene@seb.lt

Evelin Allas

Balti jätkusuutliku panganduse kommunikatsioonijuht

evelin.allas@seb.ee

Igapäevased kangelased


Igapäevased kangelased muudavad meie planeedi paremaks, tehes õigeid valikuid. Iga otsus tuleb langetada vastutustundlikult. Seepärast toetame SEB Pangas ettevõtjaid, kes edendavad jätkusuutlikke ja keskkonnahoidlikke lahendusi. Kui Teie olete üks igapäevastest kangelastest, siis on meil ühine tee.

Media