Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Riskide maandamise ja rahavoo juhtimise lahendused

Kaubanduse rahastamine

Kaubanduse rahastamise lahendused aitavad Teie ettevõttel maandada riske, parandada rahavoogusid ning võimaldavad kaupade müümisel ja ostmisel kasutada suuremat käibekapitali.

 

 • Akreditiiv

  Akreditiiv

  Ostja pank kohustub maksma müüjale välja akreditiivi summa, kui müüja on esitanud kaubadokumendid, mis on kooskõlas akreditiivis määratud tingimustega.

  Loen edasi

 • Garantii

  Garantii

  Kohustume maksma garantiisaajale välja garantiikirjas määratud rahasumma, kui tagatavat kohustust ei täideta. Tagatava kohustuse rikkumist ei pea garantiisaaja pangale reeglina tõendama.

  Loen edasi

 • Tingimuslik tähtajaline hoius (escrow)

  Tingimuslik tähtajaline hoius (escrow)

  Riski maandamiseks hoiustatakse ostja raha pangas, kes maksab selle summa müüjale välja eelnevalt kokkulepitud tingimuste täitmisel.

  Loen edasi

 • Dokumentaalne inkasso

  Dokumentaalne inkasso

  Makse saamiseks esitab müüja kaubadokumendid ostjale tema panga kaudu.

  Loen edasi

 • Faktooring

  Faktooring

  Faktooring tagab Teie ettevõttele ühtlase rahavoo ka siis, kui pakute oma klientidele pikemaid maksetähtaegu. Faktooringu kasutamine lisab tootele ja teenusele ühe arvestatava eelise – paremad maksetingimused!

  Loen edasi

 
 
 
 

Baasintressimäärad

Kehtivad seisuga 14.04.2021
1 kuu EURIBOR® -0,5500
3 kuu EURIBOR® -0,5380
6 kuu EURIBOR® -0,5090
12 kuu EURIBOR® -0,4820
EONIA® -0,4780
€STR -0,5600
Panga baasintress (PBI) 0,0000
SEB baasintress 0,0000
EURIBOR® määrade ajalugu
EONIA® määrade ajalugu
€STR määrade ajalugu
SEB baasintress määrade ajalugu
Baasintressimäärade info

Euribori (benchmark) ja Eonia (benchmark) haldur on Euroopa Rahaturu Instituut (European Money Markets Institute (EMMI)).
Panga baasintressi haldab ja määrab AS SEB Pank.
Halduri määratav baasintressi määr võib ajas väheneda või suureneda. See muutus mõjutab lepingulist intressi. Kui lepingujärgsel baasintressi fikseerimise päeval on baasintressi uus määr võrreldes varasemaga näiteks suurenenud, siis suurenevad ka intressimaksed.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.