Muuda keelt:
Image
a man and a woman talking to each other in a meeting

Digipangandus

Paragraphs

Ärikliendi internetipank

Internetipank on mugav keskkond ettevõtte igapäevaste pangatoimingute tegemiseks. Internetipangas saab digiallkirjastada lepinguid, vaadata ja salvestada kontoväljavõtteid, teha vajalikke tehinguid jpm.

Videokohtumine

Kliendihalduriga saab nõu pidada ka pangakontorit külastamata. Videokohtumisel saate asukohast sõltumata avada ettevõttele konto, digiallkirjastada lepinguid, küsida nõu laenude kohta ja palju muud.

Mobiilirakendus

Pank telefonis, kus vajalikud igapäevased pangateenused on alati käeulatuses. 

E-dokumentide portaal

Mugav ja turvaline keskkond dokumentide elektrooniliseks allkirjastamiseks.

Baltic Online

Baltic Online on lihtne ja mugav teenus, mis võimaldab Teil edendada äri ning korraldada reaalajas oma ettevõtte rahaasju kõigis Baltimaades.

Baltic Gateway

Baltic Gateway on lahendus panga ja raamatupidamistarkvara vahel otseühenduse loomiseks ja andmevahetuseks. See võimaldab kontosid kontrollida ja maksekorraldusi edastada ööpäev läbi.

Avatud panganduse platvorm

Uus ja turvaline rahaasjade haldamise viis mitme panga ja muu teenusepakkuja vahel.

Ärikliendi töölaud

Kasutajasõbralik tööriist, mis on disainitud väikestele ettevõtetele, kes soovivad saada visuaalselt ülevaadet kontode ja e-arvete kohta.

Teenused kaupmeestele

Kaasaegne ja turvaline keskkond uuendatud ärikliendi internetipangas, mis sisaldab sisukat ülevaadet makseterminalide ja e-äri makselahenduse lepingute kohta.