Muuda keelt:
Image
sunrise on a field

E-arve portaal

Paragraphs

E-arve portaal on mugav lahendus e-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks erinevates kanalites ning oma arvete haldamiseks ühes keskkonnas. Lahendust pakume koostöös ettevõttega Unifiedpost (endine Fitek).

  • Automatiseeritud lahendus arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks
  • Digitaalses portaalis saate lihtsalt ja kiiresti arveid koostada
  • E-arve saatmise kanalid: e-arve portaal, e-post, internetipank, raamatupidamissüsteem jne
  • Sobib panganduse, riigi ja rahvusvaheliste e-arvete standarditega

E-arve portaal on mugav lahendus e-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks erinevates kanalites ning oma arvete haldamiseks ühes keskkonnas. Lahendust pakume koostöös ettevõttega Unifiedpost (endine Fitek).

Valige oma ärivajadustele vastav pakett

Põhipakett

  • Arve koostamine
  • Arve saatmine erinevatesse kanalitesse: portaal, SEB internetipank, Peppoli võrk, e-post
  • Piiramatu arvete vastuvõtmine
  • Laekunud arve kuvamine SEB internetipangas
  • Ostjate andmebaas
  • Arhiiv

Sobib väiksemale ettevõttele, kes saadab ühe kuu jooksul mitte rohkem kui viis arvet. Pakett ei sisalda arvete saatmist teiste pankade internetipankadesse. Kui soovite saata rohkem kui 5 arvet kuus, siis tuleb vahetada Põhipakett Premium paketi vastu.

Premium pakett

  • Kõik põhipaketi teenused, lisaks:
  • Arvete saatmine teiste pankade internetipanka
  • Failide üles- ja allalaadimine
  • Rakenduse programmeerimisliides (API) – automaatne ühendus raamatupidamistarkvara ja portaali vahel
  • Võimalus lisada arvele logo

Sobib automatiseeritud lahendusi hindavale ettevõttele, kes saadab kuus rohkem kui viis arvet ja sageli ka teiste pankade internetipankadesse. Pakett sisaldab kuni 30 arvet kuus. Iga järgnev arve maksab 0,24 eurot + KM.

„Saadame Unifiedpostiga arveid riigiettevõtetele.“

„Me oleme ehitusmaterjalide kauplust pidanud 25 aastat ja Unifiedposti lahendust kasutame riigiettevõtetele arvete saatmiseks. See on lihtne ja toimiv, otsib ise saaja aadressi üles. Ei uskunudki, et nii lihtne ära saata – plõks! Teine pool, arve saaja ei ütle ka halba sõna.“

Voldemar Aun, Orava Lina OÜ
Orava Lina OÜ peab ehitusmaterjalide kauplust Põlvas.

„E-arveid nõudis meie Soome klient.“

„Me saadame e-arveid  SEB Panga portaali kaudu. Oleksime olnud valmis kasutama ka mõnda teist portaali, aga tol hetkel vist ei olnudki muud võimalust ja enam ei ole põhjust vahetama hakata. E-arveid nõudis meie Soome klient, hiljem lisandus ka klient Eestis. Ja küllap neid tuleb veel. Esialgu ei saanudki Eestist kaugemale e-arveid saata ja nii oli Soome saatmine sellele kliendile üks paras tegemine iga kord. Mujalt riikidest pole hetkel sellist nõuet tulnud, aga usun, et küllap tuleb - nii et loodetavasti hakkab see lahendus toimima ka teistes riikides."

Imre-Gustav Vellamaa, R8 Technologies OÜ
R8 Technologies on tehisintellektil põhineva ärikinnisvara tehnosüsteemide juhtimise tarkvarateenuse pakkuja.

Kuidas alustada?

1.
Valige sobiv pakett

2.
Sisenege e-arve portaali

3.
Alustage arvete saatmise ja vastuvõtmisega

Hinnakiri

Pakett Basic
- liitumine tasuta
- kuutasu (2) tasuta
- e-arve saatmine e-arve portaali* kasutajale ja avaliku sektori asutusele tasuta
- e-arve saatmine SEB** internetipanka (1) 0,24 eurot
Pakett Premium
- liitumine tasuta
- kuutasu 7 eurot
- e-arve saatmine e-arve portaali* kasutajale ja avaliku sektori asutusele tasuta
- e-arve saatmine mistahes krediidiasutuse internetirakendusse e-arve portaali võimaluste piires (1) 0,24 eurot

(1) E-arve püsimakseid tehakse ainult eurodes.
(2) Ärikliendi pakette omavatele klientidele kuutasu ei rakendu. * E-arve portaal tähendab AS-i SEB Pank poolt pakutavat tarkvara e-arve portaali lepingu  tähenduses ning Fitek AS-i poolt pakutavat arved.ee keskkonda.
** Basic paketi raames saab e-arveid edastada SEB erakliendi internetipanka ja SEB ärikliendi internetipanka.