Muuda keelt:
Image
Man is playing with his laptop

Pangaasjad korda videokohtumisel

Rahaasjad saab mugavalt korda ka video teel, Sinu asukohast hoolimata. Säästa aega ning tule nõustamisele või sõlmi vajalikud lepingud videokohtumisel. 

Paragraphs

Registreeru videokohtumisele

  1. Vali teema ja täida registreerimisvorm
  2. Liitu kokkulepitud ajal kohtumisega läbi vastava bänneri internetipanga avalehel. Kui soovid videokõne kaudu meie kliendiks saada, siis saadame kutse Sinu meilile.

Hakkan kliendiks

Arvelduskonto avamine videokohtumisel on võimalik Eesti residentidele. Kohtumisel nõustajaga saad avada arvelduskonto ja hakata kasutama kõiki pangateenuseid.

Igapäevased rahaasjad ja pangateenused

Saad meie nõustajatelt küsida erinevate igapäevaste pangateenuste ja -toodete kohta, näiteks tehingute, pangakaartide ja autentimisvahendite kohta. Samuti võid kohtumise ajal sõlmida või muuta lepinguid ja limiite.

Konto avamine alaealisele

Video teel saab lapsele kontot avada lapse seaduslik esindaja: lapsevanem, kellel on SEB erakliendi internetipanga leping. Konto avamiseks on vajalik lapse ja vanema isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart).

Nõustamine

Meie ekspertide abiga on Sul võimalus vaadata üle oma rahaasjad ning pidada nõu laenuvõimaluste, kogumise, investeerimise ja elukindlustuse teemadel.

Videokohtumised äriklientidele

Ava oma ettevõttele konto, küsi nõu ettevõtte registreerimiseks Äriregistris või konsulteeri meie nõustajatega Sinu ettevõttele kasulike pangateenuste osas.

Mida vajad videokohtumisel osalemiseks?