Muuda keelt:
Image
Man is playing with his laptop

Pangaasjad korda videokohtumisel

Rahaasjad saab mugavalt korda ka video teel, Teie asukohast hoolimata. Säästke aega ning tulge nõustamisele või sõlmige vajalikud lepingud videokohtumisel. 

Paragraphs

Registreeruge videokohtumisele

  1. Valige teema ja täitke registreerimisvorm
  2. Võtame Teiega ühendust kohtumise aja ja üksikasjade kokkuleppimiseks.
  3. Liituge kokkulepitud ajal kohtumisega läbi vastava bänneri internetipanga avalehel. Kui soovite videokõne kaudu meie kliendiks saada, siis saadame kutse Teie meilile.

Hakkan kliendiks

Arvelduskonto avamine videokohtumisel on võimalik Eesti residentidele. Kohtumisel nõustajaga saate avada arvelduskonto ja hakata kasutama kõiki pangateenuseid.

Igapäevased rahaasjad ja pangateenused

Saate meie nõustajatelt küsida erinevate igapäevaste pangateenuste ja -toodete kohta, näiteks tehingute, pangakaartide ja autentimisvahendite kohta. Samuti võite kohtumise ajal sõlmida või muuta lepinguid ja limiite.

Konto avamine alaealisele

Video teel saab lapsele kontot avada lapse seaduslik esindaja: lapsevanem, kellel on SEB erakliendi internetipanga leping. Konto avamiseks on vajalik lapse ja vanema isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart).

Nõustamine

Meie ekspertide abiga on Teil võimalus vaadata üle oma rahaasjad ning pidada nõu laenuvõimaluste, kogumise, investeerimise ja elukindlustuse teemadel.

Videokohtumised äriklientidele

Avage oma ettevõttele konto, küsige nõu ettevõtte registreerimiseks Äriregistris või konsulteerige meie nõustajatega teie ettevõttele kasulike pangateenuste osas.

Mida vajate videokohtumisel osalemiseks?