Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 13. aprill 2018 21:35

SEB pensioniprojekt „Elu pensionäri kingades” sai Eesti parima kommunikatsiooniprojekti auhinna

Eesti Suhtekorraldajate Liit valis 2017. aasta erasektori projektiks SEB pensionivlogi „Elu pensionäri kingades”, mille raames püüdsid kolme erineva põlvkonna esindajad ära elada Eesti keskmisest pensionist.

Projekt osutus pensionivaldkonnas aasta populaarseimaks nii ajakirjanduses kui ka internetikülastajate seas, kes vaatasid projekti videoid Facebookis ja SEB foorumis kokku rohkem kui 100 000 korda. Eksperimendist osa võtnud bloger Rain-Resmeld Uusen (20-aastaste põlvkonnast), ETV+ saatejuht Andrei Titov (30-aastaste põlvkonnast) ja elukindlustuse valdkonna spetsialist Mari Krumm (40-aastaste põlvkonnast) elatusid kuu aega Eesti pensionist ning rääkisid iga nädal oma videoblogis vaatajatele, kuidas neil läinud on.

Projekti tulemusel sai väljakutsega hakkama ja jäi talle etteantud pensioni eelarve piiridesse vaid ETV+ tuntud saatejuht ja MK-Estonia peatoimetaja Andrei Titov, kuid iga projekti osaleja teekond oli vaatajatele huvitav ja hariv. Loodame rõõmustada oma kliente kasulike materjalidega pensioni ja investeerimise teemal ka sel aastal ning hoiame teid arengutega kursis.

Juhul kui soovite toimunud projektiga tutvuda, saate blogerite videoid järele vaadata siit:

Rain Resmeldt Uusen
Andrei Titov
Mari Krumm


Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank
telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.