Muuda keelt:

Kõneisikud

Paragraphs

SEB suhtlemine avalikkusega meediakanalite kaudu on oluline kliendisuhtluse osa, mille eesmärgiks on klientide ja panga vahelise pikaajalise usaldusväärse partnerluse loomine. Panka puudutava informatsiooni levitamisega tegeleb eeskätt kommunikatsiooniosakond. Reeglina on valdkondade ja divisjonide juhid määratud kõneisikuteks oma vastutusalasse puutuvates küsimustes, samuti kontorite juhid oma regiooni puudutavates küsimustes.

Silver Vohu from SEB

Kommunikatsiooniosakond

Silver Vohu

Kommunikatsiooni ja turunduse juht

silver.vohu@seb.ee

665 5393

Maarja from SEB

Kommunikatsiooniosakond

Maarja Kalamas

Kommunikatsioonijuht

maarja.kalamas@seb.ee

5304 5743

Allan Parik

Kogu panga tegevus

Allan Parik

Juhatuse esimees

allan.parik@seb.ee

665 5300

Ainar Leppänen

Jaepangandus

Ainar Leppänen

Jaepanganduse valdkonna juht

ainar.leppanen@seb.ee

665 5300

Artjom Sokolov

Ettevõtete pangandus

Artjom Sokolov

Ettevõtete panganduse valdkonna juht

artjom.sokolov@seb.ee

665 8779

Peeter Koppel from SEB

Investeerimine

Peeter Koppel

Privaatpanganduse strateeg

peeter.koppel@seb.ee

665 5620

Rein Karofeld from SEB

Liising

Rein Karofeld

SEB Liisingu juht

rein.karofeld@seb.ee

665 7840

Mihkel Nestor from SEB

Makromajanduse analüüsimine

Mihkel Nestor

SEB majandusanalüütik

mihkel.nestor@seb.ee

665 5172

Evelin-Allas

Jätkusuutlik pangandus

Evelin Allas

Jätkusuutliku panganduse valdkonna juht

evelin.allas@seb.ee

511 1718