Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. mai 2017 11:25

Smart-ID kasutajaskond Eestis ja Baltikumis kasvab

Enam kui 15 000 SEB klienti kasutab internetipanka sisenemiseks uut autentimisvahendit Smart-ID. Kokku on Eestis hetkel ligi 45 000 Smart-ID kasutajat.

„Klientidele Smart-ID tutvustamise hetkest on uue autentimisvahendi kasutajate kasv olnud kiire, ulatudes mitmesaja inimeseni päevas. Kuigi Eestis ja Lätis on kasv väga hea, innustame kliente kõigis kolmes Balti riigis veelgi aktiivsemalt uut autentimisvahendit kasutusele võtma ja asendama sellega turvameetmete osas aegunud koodikaarti,“ sõnas SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen.

Smart-ID aktiivset levikut Baltikumis kinnitab ka uue autentimisvahendi arendaja SK ID Solutions. „Smart-ID kasutajaskonna kasv Eestis näitab, kui kiiresti on uus lahendus eestlaste usalduse võitnud. Oleme saanud positiivset tagasisidet üle Baltikumi, kus Smart-IDl on juba enam kui 160 000 kasutajat. Jätkame Smart-ID arendamist ja ühe uuendusena saavad seda varsti kasutada alla 18-aastased noored. Samuti teeme ettevalmistusi, et luua lähiajal võimalus väljastada Smart-IDd klienditeeninduspunktides, mis muudab lahenduse kasutajatele veelgi kättesaadavamaks,“ rääkis SK ID Solutionsi lisateenuste ärijuht Liisa Lukin.

Smart-ID on isikutuvastuse tööriist, mida saab tasuta kasutada vähemalt 18-aastane nutiseadme omanik. See on mugav, lihtne ja turvaline viis e-teenustesse sisselogimiseks ja digiallkirjastamiseks. Lisaks SEB Pangale on Smart-ID toe oma e-teenustele lisanud ka Swedbank, koolihaldussüsteem eKool, Tallinna Kaubamaja Grupp, E-Krediidiinfo ja DigiDoci e-teenustes, samuti aga  tele- ja internetiteenuste pakkuja Starman.

Lähemalt Smart-IDst www.seb.ee/autentimine

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.