Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 18. aprill 2017 11:10

SEB avab ettevõtetele innovatsioonikeskuse

Täna avab SEB Tallinnas innovatsioonikeskuse, mille eesmärgiks on arendada ettevõtete äripotentsiaali ja konkurentsivõimet. Keskuse tuumaks on ettevõtete kasvuprogramm, mis aitab juba tegutsevatel ettevõtetel jõuda plaanini, kuidas kolme kuni kuue kuu perspektiivis astuda oma äritegevuses samm edasi.

SEB peamajja loodava innovatsioonikeskuse idee on tuua kokku ettevõtted, kes soovivad oma arengus astuda sammu edasi ja erinevaid lahendusi katsetades leida selleks parim tee.

SEB juhatuse esimees Allan Parik: „Eesti ambitsioon on jõuda elatustasemelt järele meie jõukatele põhjanaabritele Soomele ja Rootsile. Kui aga vaadata meie reaalset majanduskasvu, siis 2015. aastal olime selle näitaja poolest EL liikmesmaade seas 23. ja mullu 20. kohal. Viimaste aastate kasvutempo püsimajäämise korral ei saavuta me loodetud elatustaset mitte kunagi. Riigil on kindlasti oma vastutus soodsa majanduskeskkonna kujundamisel, kuid ettevõtjatena on meil vastutus pürgida alati parima võimaliku tulemuse poole. SEB on võtnud majanduselu hoogustamises aktiivse rolli ja loodud innovatsioonikeskus oma programmiga peaks aitama paljudel ettevõtetel jõuda juba lähiajal uuele tasemele.“

 

Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.