Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 27. veebruar 2017 16:35

Rahvusooperis Estonia algas lemmiksolistide valimine

Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank annab seitsmendat korda välja publikupreemiad nais- ja meessolistile, kelle valivad välja ooperikülastajad.

Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast selguvad võitjad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik saab 2000-eurose preemia. Teatrikülastajad saavad anda hääle oma lemmikule, kui külastavad Estonia teatrit hiljemalt 26. märtsil. Seekordsed laureaadid kuulutatakse välja 30. märtsi ooperi „Aida“ etendusel.

„Rahvusooper Estonia on hinnatud tööandja ja mitmekesise repertuaariga teater, kes panustab aktiivselt kogukonna tegemistesse. Head emotsioonid, mida Estonia külastused alati pakuvad, võivad muuta elu või panna teisiti mõtlema. SEB ja Rahvusooper Estonia hea koostöösuhe on kestnud juba pikki aastaid, mida hindame nii meie kui meie kliendid,“ ütles SEB panga juhatuse esimees Allan Parik. „Märtsikuu on teatrikuu ja traditsiooniliselt aitame publikul valida Rahvusooper Estonia armastatuimaid nais- ja meessolisti. Publikupreemia on siiras tunnustus publikult  ja sellest on saanud tänaseks juba kena traditsioon,“ lisas Parik.

2016. aastal pälvisid SEB publikupreemia sopran Heli Veskus ja bariton Jassi Zahharov. Kõikide hääletanute vahel loosib rahvusooper 29. märtsil välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Täpsemalt saab SEB publikupreemiaga tutvuda www.opera.ee/lavastus/seb-publikupreemia.

 


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.