Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Hoiatus: levimas on petuskeemid telefonikõne ja e-posti kaudu

Selleks, et pettuse ohvriks langemist vältida, olge äärmiselt ettevaatlik mistahes andmete edastamisel telefonitsi, e-kirja või muude kanalite kaudu, samuti Teile saadetud veebilinkide kasutamisel.

 

SEB pangakontorid on taasavatud alates 13. juulist

SEB pangateenuseid saate kõige mugavamalt kasutada meie digitaalsetes ja 24/7 avatud kanalites: internetipangas ja mobiilirakenduses.

Pangakontori külastuse soovitame broneerida toiminguteks, mis vajavad rohkem aega või eeltööd: konto avamine, pärimine, eestkostega seonduv, toimingud ametikontodega (notari, pankrotihalduri jt), väärtpaberitehingud. Broneerimiseks palume helistada meie klienditoe telefonil 665 5100.

Laenu- ja investeerimisnõustamine toimub jätkuvalt ainult videokohtumise teel.

Koroonaviiruse mõju rahaasjadele

Pangatoodete- ja teenustega seotud info ühes kohas.

Loen lähemalt

 

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Praktikablogi vol. 5: Mis teeb praktikakoha heaks?

  Praktikablogi vol. 5: Mis teeb praktikakoha heaks?

  Praegusel ajal töötamine on üsna omapärane. Olen sellele varasemates praktikablogides üsna vähe tähelepanu pööranud. Saabun tööle tavaliselt pärast kella kaheksat ja siis ei ole kontoris peaaegu kedagi. Viimastel päevadel olen võinud istuda üksi tühjas kontoris kuni südaööni. Kuna suvel paljud puhkavad, pean tõdema, et mõnda kolleegi ei ole ma veel kordagi näinudki.

  Loen edasi

 • Pange hübriidauto enda äri kasuks tööle!

  Pange hübriidauto enda äri kasuks tööle!

  Kui soovite ettevõttele väikeste ülalpidamiskuludega autot, mis oleks töökindel, uuenduslik ja keskkonnasäästlik ning mille väärtus säiliks ka järelturul, siis üheks heaks lahenduseks on Toyota hübriidmasin.

  Loen edasi

 • Millised kahjud katab liikluskindlustus?

  Millised kahjud katab liikluskindlustus?

  Liikluskindlustus hüvitab vara- ja isikukahju, mille on põhjustanud sõiduki valdaja liikluskindlustuse juhtumi korral teistele isikutele. Sageli ei tea aga inimesed, miks liikluskindlustus peab olema kohustuslik, mis vahe on seltside poliisidel ning millest sõltub kindlustuspoliisi hind.

  Loen edasi

 

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 03.08.2020

  Eesti noored kulutavad enim toidule ja majapidamisele

  SEB värske noorte uuring näitab, et noorte peamiseks kulutamise valdkonnaks on toit ja majapidamine (66%). Seejuures kulutab 11% noortest enim raha laenudele (hüpoteek, liising, väikelaen), 9% riietele ning ülejäänud meelelahutusele või haridusega seotud kulutustele.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 29.07.2020

  Eestimaalaste pangakaartide kasutus suurenes kriisiga veelgi

  Eesti elanikud eelistavad teadupärast maksta poes kaardiga ning aasta võrdluses on kaarditehingute maht kasvanud sularahatehingutega võrreldes pea 5 protsenti.  Täna eelistatakse maksmisel kasutada kaugelt enam pangakaarti, seda 68 protsendil juhtudest. Sularaha väljavõtmine on vähenenud seejuures kõigis vanusegruppides.

  Loen edasi

 • Turgude ülevaated - 25.07.2020

  SEB Varahalduse kuukommentaar juuni 2020

  Ülevaade fondisest: SEB Eastern Europe EX-RUSSIA FUND, SEB Russia Fund ja SEB Eastern Europe SMALL and MID CAP FUND.

  Loen edasi

 

Kontakt

 • Klienditugi

  665 5100

 • Skype’i kõne

  seb.eesti

 • Kiri pangale

  Kontaktivorm

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.