Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Hoiatus: levimas on petuskeemid telefonikõne ja e-posti kaudu

Petukiri, milles palutakse SEB Panga nimel avada link ning sisse logida, on paroolide väljapetmise katse. Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et avatav link viib lehele, mille aadressiribal ei ole seb.ee domeen, vaid midagi muud.

Petukõnes tehakse Teile ettepanek investeerida tulusalt raha (bitcoinidesse, börsile vm) ning Teie arvutisse soovitakse paigaldada investeerimiseks vajalik programm. Soovitame kõne katkestada ja teatada kõnest politseile.

 

Foorum  |   Veel artikleid

 

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 22.07.2019

  SEB pensionivalmiduse uuring: Eesti elanike pensionialane teadlikkus on jätkuvalt langustrendis

  Eesti elanike üldine pensionialane teadlikkus on võrreldes eelmiste aastatega langustrendis, selgub SEB Pensionivalmiduse uuringust, mida on läbi viidud viiendat aastat järjest. Vaid 11% Eesti elanikest on uurinud, kui suurt pensioni nad tulevikus saama hakkavad.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 18.07.2019

  SEB: noorte suvepraktika on tõusev trend

  2019. aasta kevadel korraldatud SEB noorte uuring näitas, et noored väärtustavad praktika võimalusi üha rohkem. 69% Eesti noortest on kasutanud oma õppimise ajal praktika võimalusi. Ligi 85% noortest vanuses 18 kuni 25 eluaastat on kinnitanud, et praktika on suurepärane võimalus saada erialast kogemust ja testida, kas valitud eriala ka päriselt sobib. Nii praktika võimaluste kasutamise kui ka selle kasulikkuse hindamise numbrid on võrreldes eelmiste aastatega jõuliselt kasvanud.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 16.07.2019

  SEB uuring: baltlaste arvates toob ettevõtlus kuus sisse tuhandeid eurosid

  Balti riikides loodetakse ettevõtlusega teenida kuni 3000 eurot kuus – Leedus arvas nii 72%, Eestis 63% ning Lätis 59% SEB uuringus osalenutest, kusjuures kõige suurem osa neist näeb kuusissetulekuna 1000–2000 eurot. Üle 5000 euro kuus loodab teenida 12% lätlastest ning 8% eestlastest ja leedulastest.

  Loen edasi

 

Kontakt

 • Klienditugi

  665 5100

 • Skyp’i kõne

  seb.eesti

 • Kiri pangale

  Kontaktivorm

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.