Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 5. märts 2020 10:00

Rahvusooper Estonia külastajad valivad märtsis lemmiksolistid

Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB annab kümnendat korda välja publikupreemiad aasta nais- ja meessolistile, kelle valivad ooperikülastajad.

„Artisti kõige suuremaks kiituseks on publiku tunnustus ning mul on väga hea meel, et meie pikaaegne toetaja SEB pank aitab publiku tänu ja tunnustust artistidele edasi anda,“ ütles teatrijuht Aivar Mäe. „SEB panga publikupreemiat antakse välja kümnendat korda. See on märk teatri ja panga suurepärasest koostööst, mis kestab juba aastast 2003 ja jätkub ka edaspidi,“ lisas Mäe.

„Panganduse märksõnadeks on uued tehnoloogiad, innovatsioon, digirevolutsioon ja inimeste ootused kiirete ja mugavate toodete järele. Teater aga pakub traditsioonilist elamust, mida teatrisse nautima tuleme. Ja meil on selle üle ainult hea meel! Hea tava jätkates aitame koos publikuga valida kümnendat aastat järjest Estonia parimat nais- ja meessolisti,“ ütles SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik.

Publikupreemiate laureaadid selgitatakse Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast välja vaatajahääletuse tulemusena. Publiku lemmiksolistid saavad 2000-eurose rahalise preemia ning auhinnaks kaks aplodeerivat kätt, mille autor on EKA metalliosakonna dotsent ja kunstnik Nils Hint. Teatrikülastajad saavad oma lemmiku poolt hääletada 31. märtsini, külastades Estonia teatrit. Tänavused laureaadid kuulutatakse välja 2. aprillil ooperi „Figaro pulm“ etenduse eel.

2019. aastal pälvisid SEB publikupreemia Helen Lokuta ja Rauno Elp. Kõikide hääletajate vahel loosib rahvusooper välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Võitjatega võetakse ühendust 3. aprillil. Täpsemalt saab SEB publikupreemiaga tutvuda Rahvusooper Estonia kodulehel.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Leenu Nigu
kommunikatsioonijuht
Rahvusooper Estonia


+372 5552 2618
www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.