Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 29. märts 2019 17:35

SEB kutsub eestimaalasi rohkem mõtlema keskkonna hoidmisele ja laupäeval Maa tundi pidama

Maailma Looduse Fond WWF (The World Wide Fund for Nature) ja SEB kutsuvad eestimaalasi liituma laupäeval, 30. märtsil ülemaailmse aktsiooniga Maa tund (Earth Hour), kui kohaliku aja järgi kell 20.30 lülitatakse tunniks ajaks välja mittehädavajalik valgustus.

Maa tunni eesmärk on vähendada süsinikdioksiidi hulka Maa atmosfääris ning panna inimesed rohkem mõtlema keskkonna hoidmisele.

„Maa tund on ellu kutsutud, et anda märku Maa ressursside piiratusest, et me oma igapäevases elu- ja äritegevuses mõtleksime rohkem jätkusuutlikult,“ sõnas SEB jaepanganduse valdkonnajuht Ainar Leppänen. „Kliendid on need, kes panevad ettevõtteid järjest enam looma ja disainima keskkonnasäästlikke tooteid ja teenuseid. Suure ettevõttena jälgime oma igapäevases tegevuses jätkusuutlikkuse jalajälge väga teraselt - kasutame klientide teenindamiseks rohelist energiat, pakume oma kontorites paberivaba teenindust ning nõustame kliente digitaal - ehk kaugkanalites. Seeläbi hoiame kokku aega ja transpordikulusid ning tekitame ka vähem CO2-e. Maa tunni ajal lülitame SEB-s välja panga logo- ja reklaamtuled ning kontorites põleva valgustuse," lisas Leppänen.

WWF soovib oma aktsiooniga juhtida tähelepanu kliimamuutustele ja globaalsele soojenemisele. Maa tund sai alguse Sydneys 2007. aastal, kui 2,2 miljonit majapidamist oma valgustid üheks tunniks välja lülitasid.
SEB on osalenud Maa tunni aktsioonis juba kümnes aastat.

Maa tunni kohta saab rohkem lugeda:
https://www.earthhour.org/
https://www.earthhour.org/celebrate-the-hour
http://wwf.panda.org/what_we_do/footprint/climate_carbon_energy/


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.