Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 7. detsember 2017 12:10

The Banker nimetas SEB parimaks pangaks Eestis

Panganduse- ja finantsmaailma üks mõjukamaid väljaandeid The Banker nimetas SEB Panga 2017. aasta parimaks pangaks Eestis. SEB sai The Bankeri parima panga tunnustuse juba kaheksandat korda. Sama tunnustuse osaliseks sai SEB ka Lätis ja Leedus.

Detsembri alguses Londonis toimunud tseremoonial kuulutati välja lõppeva aasta panganduse parimad rohkem kui 150 riigist üle maailma. Eesti parimaks pangaks nimetati SEB, mille üheks peamiseks tugevuseks on panustamine ettevõtlusesse ja innovatsiooni. Kõrgelt hinnatakse ka 2017. aastal turule toodud digitaalseid lahendusi, mis on nii riigi kui ka piirkonna mastaabis panganduse arengusuuna näitajateks.

„The Bankersi parima panga tiitel on meile oluline tunnustus. Mööduval aastal tõime SEB Eesti klientideni mitu uut pangateenust, sealhulgas välkmaksed, uus mobiilirakendus ja erinevate pangateenuste pakkumine läbi kaugkanalite. Kindlasti jätkame teenuste arendamist ka järgmistel aastatel, et pakkuda oma klientidele parimaid ja kaasaegsemaid maailmatasemel lahendusi,“ kommenteeris SEB juhatuse esimees Allan Parik.

The Bankeri poolt välja kuulutatud parimad pangad määratakse igal aastal kindlaks finantsettevõtete seas läbiviidava küsitluse abil, mille põhjal teeb lõpliku otsuse ekspertidest koosnev žürii. Koos panga majandustulemustega mängib suurt rolli ka panga oskus viia ellu strateegilisi eesmärke ja jääda koduturgudel muutlikes majandustingimustes tugevaks mängijaks.

The Financial Timesi kontserni kuuluv The Banker ilmub alates 1926. aastast. See on üks mõjukaimaid finantssektori teabekanaleid, millel on ligi 30 000 lugejat rohkem kui 180 riigis.

 

Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.