Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Koroonaviiruse mõju rahaasjadele

Töötame SEB-s selle nimel, et vähendada koroonaviiruse mõju meie klientide rahaasjadele.

Oleme oma klientidega nii heas kui halvas. Selleks, et võimalikku keerulist olukorda leevendada ja Teil ükski pangatoiming tegemata ei jääks ning pangatöötajalt vajalikku tuge saaksite, oleme koondanud kasuliku teabe siia lehele. Leiate siit vajaliku info nii igapäevaste pangatoimingute kui ka laenu, kindlustuse ja investeeringute teemal. Nagu alati, nii ka praegu, saame ajutiste makseraskuste puhul pakkuda klientidele vajalikku maksepuhkust.

Täiustame oma plaani viiruse mõju vastu võitlemiseks iga päev, et olukorrast koos oma klientidega edukalt välja tulla.

Allan Parik
juhatuse esimees
SEB Pank


 

 

SEB pangakontorid on avatud

Soovitame teha vajalikud toimingud mugavalt meie digitaalsetes ja 24/7 avatud kanalites: internetipangas ja mobiilirakenduses.

Kui pangakontori külastus on siiski vajalik, soovitame aja broneerida meie kodulehel. Enda ja teiste tervise hoidmiseks on pangakontoris oluline kanda kaitsemaski.

Laenu- ja investeerimisnõustamine toimub ainult videokohtumise teel.

 

 
 

 

Pangateenused kodust lahkumata

SEB internetipangas ja mobiilirakenduses saate teha kõiki vajalikke igapäevaseid toiminguid.

 • Saate teha ülekandeid ja vormistada püsimaksete lepinguid.
 • Tellida deebetkaarti postiga koju ja mobiilirakenduses seadistada mobiilne viipemakse.
 • Muuta pangakaardi limiite (suurendada viipemakse (sh mobiilne viipemakse) limiiti 50 euroni ).
 • Kõikide SEB pangakaartidega saab turvaliselt teha internetioste.
 • Internetipangas saate muuta ülekande limiiti: päevalimiiti kuni 4000 ja kuulimiiti 10 000 euroni.
 • Taotleda krediitkaarti, väike- ja kodulaenu ning liisingut..
 • Osaleda videokohtumisel pangatöötajaga (konto avamine, laenu-, investeerimis- ja pensioninõustamine).

 

 

 

Tellige pangakaart postiga koju

Tellides deebetkaardi postiga koju, leiate PIN-koodi turvaliselt oma internetipangast.

Loen lähemalt

Soovitame võimalusel sularaha asemel maksta kaardi või nutitelefoniga viibates. Pangaautomaati kasutades hoidke turvalist distantsi teiste inimestega ja soovitame puhastada käed, kui olete kasutanud sularaha või kaardimakseterminalis PIN-koodi sisestanud.

 

 
 

 

Laenud

Maksepuhkus pakub leevendust kõige keerulisemal ajal.

Täpsem info erakliendile

Laenukaitse kindlustus aitab laenu makseraskusi ennetada

Kui Teil on laenulepingule (kodu-, hüpoteek-, või väikelaen) juurde sõlmitud SEB Laenukaitse kindlustuse leping, siis see on mõeldud Teie sissetulekute ja laenukohustuse täitmise kaitseks, juhul kui Teie (laenuvõtja) sissetulek on kindlustusjuhtumi (raske tervisekahjustus, töövõime või töö kaotus, surm) tõttu vähenenud või lõppenud. Sellisel juhul on tagatud, et laen või osa sellest ei jää pangale tagasi maksmata.

Loen lähemalt

Vastused SEB Laenukaitse kindlustusega seotud küsimustele

 
Täpsem info ärikliendile

Soovitame olla aktiivses suhtluses kliendihalduri või muu pangatöötajaga, et ettevõttele sobivaim lahendus varakult kokku leppida. Lahendus võib olla näiteks täiendav likviidsus lisafinantseeringuna või olemasolevate laenukohustuste tagasimakse graafiku ülevaatamine. Oleme valmis kõikide meie äriklientidega kaasa mõtlema.

Registreerun videokohtumisele

 

 

Investeeringud ja pension


 

Kindlustus


Elukindlustus

Elukindlustuse seisukohast ei erine koroonaviirus teistest viirustest ning seega kuulub koroonaviiruse tüsistustest põhjustatud surm elukindlustuse kaitse alla. Sama kehtib ka näiteks laenukaitse kindlustuse töövõime kaotuse või kriitiliste haiguste kaitse puhul – kui kindlustusjuhtum on põhjustatud koroonaviirusest või selle tüsistustest, siis toimub kindlustushüvitise maksmine vastavalt kindlustustingimustele nagu tavapäraselt. Epideemia ei ole SEB elukindlustustingimuste kohaselt välistatud.


Reisikindlustus

Millistel tingimustel ja mida katab reisikindlustus seoses koroonaviirusega?

 

 

 

Kontakt

  • Klienditugi

   665 5100

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.