Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

24/7 personaalsed investeerimissoovitused mobiilirakenduses

 

Kiire seadistamine. Ideest investeerimissoovituseni vaid 15 minutiga

 

Alustage investeerimist kasvõi 1 euroga

 

Erialaseid finantsteadmisi pole vaja

 

 

 

Kuidas roboinvestor töötab?

  • Roboinvestor on lihtne ja automaatne viis investeerimisega alustamiseks. Alustuseks palume veidi lisainfot, et koostada Teile personaalne investeerimissoovitus.
  • Otsustades soovituse järgi investeerida, valige sobiv maksete sagedus ja meie teeme muu vajaliku.
  • Soovitame piiratud arvu SEB Grupi investeerimisfondide hulgast, seega pole meie soovitus sõltumatu.
  • Investeerimissoovitus on ühekordne ja me ei hinda selle sobivust regulaarselt üle. Soovitame Teil oma investeeringuid pidevalt jälgida ja meiega ühendust võtta, kui soovite siiski, et vaataksime Teile antud soovituse üle
  • Roboinvestor on automaatne teenus, kus sessioon toimub pangatöötaja otsese abita. Kui Teil tekib küsimusi, palun võtke meiega ühendust.

 

 

 

Milline tasu on roboinvestoriga investeerimisel?

  • Roboinvestorist saadud soovitusele ei ole lisatasu.
  • Kui otsustate soovitatud fondi investeerida, kehtib panga hinnakirja järgi haldustasu 0,42% aastas, mis arvutatakse investeeringu väärtuselt ja fondiosaku hinnas on fondivalitseja poolt kehtestatud jooksvad tasud, mis jäävad sõltuvalt fondist vahemikku 0,21-0,79% aastas. Näiteks 100 euro investeeringu puhul (kui väärtus aja jooksul ei muutuks) võetaks igakuiselt Teie arvelduskontolt haldustasu, mis kokku moodustaks aasta peale 0,42 eurot ning fondiosaku hinda arvestatakse jooksvad tasud, mis võivad moodustada vastavalt fondile 0,21-0,79 eurot aastas.

 

 

 

Alustan roboinvestoriga

 

 

 

Enne investeerimist soovitame põhjalikult lugeda investeerimissoovituse dokumenti, milles selgitatakse, miks meie hinnangul soovitatud investeerimisfond Teile sobida võiks, samuti fondi tingimusi, avaliku pakkumise prospekti, põhiteavet, lihtsustatud prospekti ja muud infomaterjali ning tutvuda pakutud teenuste ja soovitatud fondiosaku hinnaga. Selle teabe põhjal saate investeerimise üle ise otsustada.

Pange tähele, et iga investeerimisotsustega kaasneb risk. Investeeringute turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda ja investeeritud summa säilimine pole tagatud. Fondi eelmiste perioodide tootlus ega senine tegevuse ajalugu ei tähenda lubadust ega indikaatorit fondi järgmiste perioodide tootluse või tegevuse eesmärkide täitmise kohta Fondi tootlikkust võivad nii positiivselt kui ka negatiivselt mõjutada ka valuutakursi muutused.

Palun lugege meie teenuste, finantsinstrumentide ja nendega seotud riskide kohta rohkem siit. Investeerimisnõustamisele kohalduvad erakliendi nõustamise tingimused. Palun lugege ka neid põhjalikult ja konsulteerige vajaduse korral pangatöötajaga.

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.