Muuda keelt:
Pilt

Roboinvestor – lihtne ja mugav investeerimislahendus

Eripakkumine. Kuni 31. juulini 2022 ei rakendata roboinvestori börsil kaubeldavate fondide portfelli valitsemise teenusele portfellihaldustasu.

Paragraphs

24/7 personaalsed investeerimise lahendused meie mobiilirakenduses

Ideest sobiva investeerimise lahenduseni vaid 15 minutiga

Alustage investeerimist saab kasvõi 1 euroga

Eelnev investeerimiskogemus pole sealjuures vajalik

Valige kahe investeerimislahenduse vahel

Fondide soovitus

Saate soovituse investeerida ühte aktiivselt juhitavasse ja hajutatud SEB Grupi fondi

 • Minimaalne investeerimissumma – 1 euro
 • Anname fondi investeerimissoovituse. Kõik edasised investeerimisega seotud otsused (millal ja kuidas investeeringutes muudatusi teha jm) peate tegema ise
 • Soovituse sobivust me regulaarselt üle ei hinda, välja arvatud juhul, kui esitate meile vastava sooviavalduse


Tasud. Kui otsustate investeerida soovitatud fondi, rakendub haldustasu (0,42% a) ja fondi jooksvad kulud (0,50–0,82% a), mis on kokku 0,92% kuni maksimaalselt 1,24% aastas investeeritud summalt.

Näiteks iga investeeritud 100 euro kohta on Teie poolt makstavad aastased kulud ja tasud umbes 0,92 kuni 1,24 eurot.

Fondi soovituse eest lisatasu ei ole.

ETF portfelli valitsemine

Raha investeeritakse portfelli, mis koosneb 6–10 passiivselt juhitud börsil kaubeldavast fondist (ETF). Lisateavet portfellide kohta leiad siit.

 • Minimaalne investeerimissumma on 50 eurot
 • Seadistame ja valitseme  Teie väärtpaberiportfelli ning teeme kõik sellega seotud investeerimisotsused omal äranägemisel.
 • Hindame perioodiliselt portfelli sobivust Teile


Tasud. Rakendatakse portfellihalduse ja ETF-ide jooksvaid tasusid, mis on portfelli väärtusest lähtuvalt 0,7% kuni maksimaalselt 0,77% aastas.

Näiteks iga investeeritud 100 euro kohta oleks Teie poolt makstavad kulud ja tasud umbes 0.7 eurot kuni 0.77 eurot aastas  .

ETF portfelli soovituse eest lisatasu ei ole.

Mis on roboinvestor?

Media
 • Roboinvestor on lihtne viis investeerimisega alustamiseks. Palume Teil valida teenus, mida soovite kasutada ja vastata mõnele küsimusele, et koostada Teile sobiv investeerimislahendus.
 • Seejärel palume üle vaadata esitatud teabe , määrata maksed ja allkirjastada lepingud.
 • Roboinvestor on automatne teenus ja Te läbite seansi ilma meie otsese abita. Kui Sul tekib seansi ajal või pärast seda küsimusi, palun võtke meiega kindlasti ühendust.

Millised on roboinvestori kulud?

 • Roboinvestorist saadud soovitusele ei ole lisatasu.
 • Kui otsustate soovitatud fondi investeerida, kehtib panga hinnakirja järgi haldustasu 0,42% aastas, mis arvutatakse investeeringu väärtuselt ja fondiosaku hinnas on fondivalitseja poolt kehtestatud jooksvad tasud, mis jäävad sõltuvalt fondist vahemikku 0,53-0,83% aastas
 • Näiteks 100 euro investeeringu puhul (kui väärtus aja jooksul ei muutuks) võetaks igakuiselt Teie arvelduskontolt haldustasu, mis kokku moodustaks aasta peale 0,42 eurot ning fondiosaku hinda arvestatakse jooksvad tasud, mis võivad moodustada vastavalt fondile 0,53-0,83 eurot aastas.

Laadi alla SEB mobiilirakendus