Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Kodukindlustuse pakkumuse küsimine

Kui oled SEB klient ja internetipanga kasutaja, saad kindlustuspakkumise kõige kiiremini internetipanga kaudu.


Täita ainult siis, kui tegemist on majaga

Ehitise klaaspindade purunemisel, lukkude asendamisel ja ajutise elukoha üürikulude kindlustusel omavastutus puudub.

Kindlustatud on ka Sinu või pereliikmetega kaasas olev kodune vara (nt autos, tööl, koolis, reisil, puhkusel).

Vastutuskindlustuses on kindlustusjuhtumiks ootamatu, äkiline ja ettenägematu õigusvastane kahju tekitamine, mille tagajärjel on kolmandal isikul tekkinud kahju ja kindlustusvõtjal või tema pereliikmel tekkinud seadusjärgne kahju hüvitamise kohustus. Näiteks on kindlustusjuhtumiks kahju, mille on tekitanud kindlustatud hoone katuselt kukkunud lumi, eluruumidest alguse saanud veekahju alumistele naabritele.Isikuandmete töötlemise nõusolek

Juhime Teie tähelepanu, et küsides AS-i SEB Pank vahendusel PZU-lt kindlustuslepingu pakkumust annate kindlustusvõtjana PZU-le nõusoleku Teie kohta kindlustusavaldustes või -pakkumustes märgitud või varasema kliendisuhte ajal PZU-le esitatud kõigi andmete (sh isikuandmete) töötlemiseks kindlustuslepingu täitmise eesmärgil (sealhulgas edastamiseks AS-le SEB Pank). Isikuandmete töötlemise põhimõtetega saate tutvuda PZU kodulehel.

Füüsilisest isikust kindlustusvõtjana on Teil õigus igal ajal saada PZU kui isikuandmete vastutavalt töötlejalt infot oma isikuandmete ja nende kasutamise eesmärgi kohta ning nõuda ebaõigete andmete parandamist, samuti nõuda igal ajal isikuandmete töötlemise lõpetamist, kui seadus ei sätesta teisiti.

Pangasaladus ja konfidentsiaalne info

Nõustudes kindlustuslepingu sõlmimisega, annab kindlustusvõtja AS-ile SEB Pank nõusoleku AS SEB Panga poolt kindlustusvõtja kohta teada olevate andmete (sh pangasaladusena ja konfidentsiaalse infona käsitletavate andmete) edastamiseks PZU-le kindlustuslepingu täitmise eesmärgi saavutamiseks.

Teavitus vaidluste lahendamise, finantsjärelevalve ja lepingu suhtes kohaldatav õiguse kohta

Kindlustuslepinguga seotud kaebus tuleb esitada e-kirja teel aadressile info@pzu.ee või posti teel aadressile PZU Kindlustus, Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn. Kaebusele vastatakse hiljemalt 7 tööpäeva jooksul, kui kaebuse esitajat ei ole teavitatud teisiti. PZU kaebuse menetlemise üldpõhimõtetega saab tutvuda veebilehel www.pzu.ee/kaebuste-lahendamine/.
Kindlustuslepingust tõusetuvate vaidluse lahendamiseks võib pöörduda kindlustuse lepitusorgani poole, mis tegutseb Eesti Liikluskindlustuse Fondi juures aadressil Mustamäe tee 46, 10621 Tallinn. Täpsem info Eesti Liikluskindlustuse Fondi veebilehel.
Tarbijast kliendil on õigus kaebusega pöörduda ka Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole, aadressil: Pronksi 12, 10117 Tallinn; tel +372 620 1707; info@tarbijakaitseamet.ee. Täpsema info tarbijavaidluste komisjoni menetlusreeglite kohta leiab www.tarbijakaitseamet.ee.
Kindlustusvõtjal on õigus esitada kindlustusandja tegevuse kohta kaebus Finantsinspektsioonile aadressil Sakala tn 4, 15030 Tallinn. Täpsem info finantsjärelevalve kohta on Finantsinspektsiooni veebilehel www.fi.ee.

Kindlustuslepingu suhtes kohaldatakse Eesti Vabariigis kehtivat õigust.

 

*PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. AS SEB Pank ja AS SEB Liising tegutsevad AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.Vajutades nuppu "Saadan" kinnitate, et olete tutvunud kodukindlustuse kindlustusteenuse teabedokumendiga ning nõustute oma andmete töötlemisega ülaltoodud korras.

 

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.