Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Oluline info

Fondi eelmiste perioodide tootlus ega senine tegevuse ajalugu ei tähenda lubadust ega viidet Fondi järgmiste perioodide tootluse või tegevuse eesmärkide saavutamise kohta.

Investori poolt Fondi tehtud investeeringu turuväärtus võib nii tõusta kui ka langeda, investeeringu väärtuse säilimine ega kasv ei ole garanteeritud. Teatud juhtudel võib investeeringu väärtus muutuda oluliselt enam kui võib tavaliselt eeldada Fondile määratud riskiprofiili põhjal. Täpsem ülevaade Fondi vara investeerimisega seotud peamistest riskidest on sätestatud Fondi osakute avaliku pakkumise prospektis.

Siin esitatud teave ei ole käsitatav investeerimisnõustamise, investeerimissoovituse ega muu investeerimis- või investeerimiskõrvalteenusena. Enne investeerimisotsuste tegemist soovitame põhjalikult analüüsida kavandatud investeeringu finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi, samuti kaaluda investeeringuga seotud riske ning investeeringu asjakohasust ja sobivust. Vajadusel soovitame küsida põhjalikumat selgitust professionaalsetelt maksu- ja investeerimisnõustajatelt. Üldine teave nii investeerimise kui ka väärtpaberite kohta on kättesaadav SEB veebilehel www.seb.ee/investorkaitse.

Täpsem teave Fondi tegevuse kohta, seal hulgas Fondi tingimused, avaliku pakkumise prospekt, põhiteave või lihtsustatud prospekt, finantsaruanded ja muu oluline teave on kättesaadavad SEB veebilehel www.seb.ee/fondid. Enne investeerimisotsuse tegemist palume hoolikalt tutvuda eelnimetatud veebilehel Fondi kohta avaldatud teabe ja dokumentidega.

 

Kontaktid

  • Klienditugi

    665 5100

  • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.