Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Kauplemispiirangud teatud USA aktsiatega

Me ei täida väärtpaberitehingukorraldusi USA aktsiate ostuks, samuti muuks tehinguks, millega soovitakse SEB-s avatud väärtpaberikontole kanda järgmiseid aktsiaid:

  1. aktsiad, mille hind on alla 1 USD aktsia kohta ja mis ei ole noteeritud börsidel NYSE või NASDAQ NMS või
  2. aktsiad, millega kaubeldakse kauplemiskohtades OTC Pink-Limited Information või OTC Pink-No Information (olenemata hinnast) või
  3. aktsiad tähistusega "Caveat Emptor", "Grey Market" või "Other OTC" (olenemata hinnast).

Klientidega, kellel juba on selliseid aktsiaid või kelle aktsiaid tulevikus väärtuse vähenemise või kauplemiskoha või muu ülalnimetatud tunnuse muutuse tõttu enam SEB kaudu hoida ei saa, võime võtta ühendust ja paluda sellised aktsiad müüa või ära kanda teise teenusepakkuja juurde. Juhul, kui korraldust nimetatud aktsiate müügiks või ülekandmiseks etteantud tähtajaks ei esitata, võime, Tingimuste punkti 13.6 kohaselt, müüa kliendile kuuluvad ülalnimetatud tingimustele vastavad USA aktsiad parima võimaliku hinnaga, mis meie hinnangul vastavate väärtpaberite eest on sel hetkel mõistlikult võimalik saada, ja kanda müügist saadud raha, millest on maha arvestatud tehingu tegemiseks tehtud kulutused, kliendi arvelduskontole.

Piirang on kehtestatud AS-i SEB Pank väärtpaberikonto ja -tehingute tingimuste punkti 1.4.1 alusel.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.