Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Deebetkaardid

Kõik SEB deebetkaardid toimivad maksevahendina Eestis ja välismaal. Samuti saab deebetkaardiga võtta automaadist sularaha ja teha sissemakseid oma kontole sularaha sissemakse automaadi kaudu. Automaatides näeb ka kontojääki ja võib teha määratud maksete hulka salvestatud makseid. Uute viipekaartidega on võimalik väiksemaid oste teha pangakaarti makseterminali panemata ja PIN-koodi sisestamata.

Kui Te ei ole veel SEB klient, siis avage konto video teel või pangakontoris.


 

 • Deebetkaart

  Deebetkaart

  Deebetkaardiga saate kasutada oma arvelduskontol olevat raha kaardimakseteks ja sularaha väljavõtmiseks. Sularaha sissemakse automaadi kaudu saab teha makseid oma kontole. SEB Pakettides on deebetkaardid kuuhooldustasuta (v.a Gold- ja Platinum-kaart).

  Loen edasi

 • ISIC ja ITIC kaardid

  ISIC ja ITIC kaardid

  ISIC- ja ITIC-kaardid ühendavad endas rahvusvahelise üliõpilas-, õpilas- või õpetajakaardi ning rahvusvahelise deebetkaardi funktsioonid. Lisanduvad tuhanded soodustused üle kogu maailma.

  Loen edasi

 • Gold-deebetkaart

  Gold-deebetkaart

  Oma kuldklientidele pakume Gold-kaarti, mis tagab esmaklassilise teeninduse ja erinevad soodustused nii meie pangas kui ka muudes teenindusasutustes.

  Loen edasi

 • Pildikaart

  Pildikaart

  Ainult SEB kliendina saate endale kujundada isikupärase pangakaardi. Kaardile sobiva pildi võite valida meie loodud kujunduste või enda lemmikpiltide seast.

  Loen edasi

 • SEB Mobiilne viipemakse – pangakaart teie telefonis

  Mobiilse viipemakse funktsiooniga sooritate oste hetkega, viibates nutitelefoni kaarditerminali kohal. Funktsiooni saab kasutada nii era- kui ka äriklientide Mastercardi kaartide asendajana.

  Loen edasi

 
 
 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.