Muuda keelt:

Turvalised e-ostud

Paragraphs
  • Tasuta teenus, mis tagab turvalisema internetiostu
  • Pangakaardid liidame programmiga automaatselt
  • Enda tuvastamine on kiire ja lihtne

„Turvalised e-ostud” on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud lahendus, mis muudab internetist ostmise tänu kaardi valdaja lisatuvastamisele turvalisemaks. Nii väheneb internetis kaardipettuste võimalus. Isegi kui pangakaardi andmed kopeeritakse, ei ole petturitel ainult selle info põhjal võimalik programmiga liitunud internetipoes ostude eest maksta.

Programmiga „Turvalised e-ostud” (inglise keeles 3D Secure) liidame automaatselt kõik teile SEB-st väljastatud pangakaardid. Programmi kasutamine on tasuta ja tähendab teile internetipoes maksmisel vaid ühte lisatuvastust.

Veebipoes, mis on turvaliste e-ostude süsteemiga liitunud, kuvatakse logo(d) kirjaga „Mastercard ID Check.” Praeguseks on süsteemiga ühinenud kõik Eesti veebipoed.

Kuidas programm "Turvalised e-ostud" toimib?

  1. Veebipoes kauba või teenuse eest maksmisel suunatakse teid pärast pangakaardi andmete sisestamist turvalise ostu kinnitamise lehele, kus teil palutakse makse kinnitamiseks oma isik tuvastada. Selleks valige autentimisviis, sisestage oma SEB internetipanga kasutajatunnus ja sisestage kood.
  2. Eduka autentimise korral ostutehing kinnitatakse ja teid suunatakse tagasi kaupmehe lehele.
  3. Kui autentimine ei õnnestu, tuleb kaupmehe juures valida teine maksevahend (mõni muu pangakaart või Eesti kaupmehe juures pangalink).  

KKK

Kõik SEB-st väljastatud pangakaardid sobivad veebipoodides maksmiseks.

  • Veebipoes saab kaardiga tasuda, kui kaardilepingus on lubatud tehingud „kasutamine internetis“ ja „äriettevõtetes tasumine“.
  • Oma kaardi kehtivaid õiguseid saate vaadata ja muuta internetipanga menüüpunktis „Arveldamine“ → „Kaardid“.
  • Tehingu ebaõnnestumisel kontrollige palun ka kaardile seatud limiite.

Selleks ei ole vaja teil midagi teha. Liidame programmiga automaatselt kõik SEB-st väljastatavad pangakaardid.

Vajutage nuppu „Katkestan” ja teid suunatakse tagasi kaupmehe juurde uut maksevahendit valima.

Kui sisestada kasutajatunnus ja koodid kolm korda järjest valesti, lukustub SEB internetipanga kasutajakonto 12 tunniks. Kasutajakonto kiiremaks taasavamiseks palun helistage meie klienditoe telefonile 665 5100.

Kõikide programmiga ühinenud kaupmeeste veebilehelt leiate logo(d) kirjaga „Mastercard ID Check." Praeguseks on programmiga liitunud kõik Eestis tegutsevate pankade teenuseid kasutavad internetikaupmehed.