Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 12.01.2021

OCCO: enne edu saavutamist võid kuulda 100 korda „ei“

OCCO: enne edu saavutamist võid kuulda 100 korda „ei“ OCCO ambitsioonikas tiim

OCCO on sisustuspartner sisearhitektidele ja -kujundajatele terviklike, unikaalsete ja personaalsete sisustuslahenduste loomisel. OCCO digitaalne tööriist lihtsustab sisearhitektide aeganõudvaid tööprotsesse, võimaldades neile rohkem aega keskenduda loometööle.

SEB Kasvuprogrammis osales OCCO tiim 2019. aasta sügisel. Kogemust programmis osalemisest ja ettevõtte eesmärkide täitmisest jagab OCCO üks asutajatest Ander Sõõrumaa.

Otsisime õiget kohta idee valideerimiseks

Innovatsioon ning ambitsioon kasvada ja oma klientidele veelgi paremaid lahendusi pakkuda on alati OCCO DNAs olnud. Meil oli olemas idee uudse digitaalse süsteemi loomiseks ning nägime, et SEB Kasvuprogramm on õige koht, kus enda toodet valideerida. Oleme tänulikud, et meile anti võimalus kandideerida ja et meid vastu võeti. Kahekümne osalenud ettevõtte seast võitjana välja tulek oli eriliselt rõõmustav ja andis meile veelgi hoogu juurde.

Alustasime sooviga digitaliseerida enda tööprotsesse sisustusprojektide loomisel. Protsessi käigus saime veelgi täpsemalt aru probleemidest turul ning leidsime võimaluse, kuidas neid digitaalselt lahendada mitte ainult enda, vaid kogu turu jaoks. OCCO loodud lahendus aitab senisest kordades kiiremini ja mugavamalt koostada ning juhtida sisustusprojekte, alates toodete valimisest kuni reaalsete tellimusteni välja. Toode on mõeldud professionaalseks kasutuseks sisearhitektidele. Seni on läinud väga edukalt. Oleme tänaseks esimesel valitud sihtturul Hollandis juba esindatud. Tegutseme selle nimel, et meie digitoode oleks järgmise kahe aasta jooksul kasutusel ka teistel Euroopa turgudel.

Soovite OCCO tegemistega lähemalt tutvuda?

Võtke ühendust või telefonil +372 56869188

Tugevad ja kogenud mentorid on suurim väärtus

Kogenud mentorid aitasid tiimi tegevustel kätt pulsil hoida ning toodet valideerida. Kindlasti oli väärtuslik avastada teisi programmis osalenud ettevõtteid, kellest igaüks proovis leida uut ja ambitsioonikat ärisuunda. Kõik osalejad olid keskmisest suuremad ja edukad ettevõtted, kellelt oli palju õppida. Tekkis võistlusmoment, mis on meile alati meeldinud. See innustas veelgi rohkem ülesandeid võimalikult hästi täitma. Leidsime ka koostöövõimaluse puitmajasektoriga.

Programmis osalemine ja koostöö mentoritega aitas suunata, kuid töö tuleb alati ise ära teha. Meie kaasasime teatud perioodidel tegevustesse kogu ettevõtte meeskonda, jagasime end tiimidesse ja tegime paari nädalaga ära väga suure töö, mis muidu võtaks mitu kuud. Meil on ühtne tiim, kuhu kuulub 32 liiget. Väga hea oli näha, kuidas tiim oli valmis mugavustsoonist välja astuma ning motiveeritult ühise eesmärgi nimel töötama.

Edu saavutamiseks võid kuulda sada korda „ei“

Selleks, et kasvuprogrammi edukalt läbida, tuleb kindlalt otsustada, kas ettevõtte soovib kasvada ja areneda ning innovatsiooni suunas liikuda. Enamus ettevõtteid annavad pärast esimesi läbikukkumisi alla ja lähevad mugavalt igapäevatoimetuste juurde tagasi. Tegelikult tuleb saada kasvõi 100 „ei“ vastust ning sellest kõigest õppida. Ainult siis, kui oled valmis läbi kukkuma, jõuad reaalsete tegude ja tulemusteni. Kasvuprogrammi tuleb minna väga tugeva tahtega, niisama midagi tegema minna pole mõtet.

 

Kandideerige SEB Kasvuprogrammi 

Ootame osalejaid märtsis alustavasse kasvuprogrammi lendu. Kogenud mentorid ja praktilised töötoad aitavad teie äri kasvuks fookust seada ja eesmärke püstitada ning teha õigeid samme eesmärkide täitmiseks.

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.