Muuda keelt:

Püsikorraldus

Paragraphs

Teie rahaülekanne teostatakse sobival ajal

  • Määrake ülekantav summa, saaja ja sagedus
  • Ülekanded tehakse automaatselt, mis tähendab, et Te ei pea ise midagi tegema
  • Kasulik võimalus automaatselt säästa hoiusesse või pensionifondi 

Täidan taotluse internetipangas

Kui peate kindla summa kindlale saajale korrapäraste ajavahemike järel (näiteks iga kuu või iga nädal) üle kandma, kasutage seda teenust ja unustage rahaülekanded, kuna need tehakse vajalikul ajal automaatselt. Võite teenuse igal ajal tühistada või selle tingimusi muuta.

Millal tasub see teenus valida?

See on parim lahendus regulaarsete maksete tegemiseks kindla summaga kindlale saajale, näiteks igakuised üürimaksed või taskuraha lapsele. Teenust on võimalik kasutada ka automaatsete ülekannete teostamiseks pensionifondi või kindlustustoetuse, laenu- või liisingumaksete tegemiseks, sest teenusepakkujatele tehakse korrapäraseid ülekandeid kindlas summas

Ülekandeid saab teha nii Teie enda kui ka teise isiku või ettevõtte kontode vahel Eestis või välismaal ning ka teistes valuutades. Teises valuutas raha üle kandes vahetatakse valuuta kehtiva vahetuskursi alusel.

Hinnad 

Teenused Hinnad
lepingu sõlmimine/muutmine tasuta
lepingu lõpetamine tasuta
makse vastava makse teenustasu elektroonilises kanalis

Internetis hõlpsasti seadistatav

Logige sisse internetipanka, valige „Arveldamine“ → „Maksed“ → „Püsikorraldused“, täitke vajalikud väljad ja kinnitage avaldus.

Kui Teil pole võimalik internetipangas püsikorraldust üles seada, broneerige kohtumine ükskõik millises SEB pangakontoris. Võtke kindlasti kaasa isikut tõendav dokument.

Teenuse tingimused

 

Püsikorralduse lepingu tingimused