Muuda keelt:
Paragraphs

Väärtpaberikonto

 

Avan konto

Väärtpaberitehingute tegemiseks on vaja avada väärtpaberikonto. Kui soovite tehinguid teha turul kaubeldavate väärtpaberitega, siis tuleb meile lisaks esitada LEI-kood. Vastavalt vajadusele saate avada nii Balti kui ka pangasisese väärtpaberikonto. Väärtpaberikontot saate avada nii meie internetipangas kui ka pangakontorites, kuid LEI-koodi väljastavate organisatsioonide nimekiri on leitav internetis.

Pangasisene väärtpaberikonto

Kasutage pangasisest väärtpaberikontot Balti depositooriumi-väliste väärtpaberite (näiteks välisväärtpaberite ja SEB Varahalduse fondide) hoidmiseks ja nendega tehingute tegemiseks.

Balti väärtpaberikonto

Kasutage Balti väärtpaberikontot Balti depositooriumis arveldatavate väärtpaberite (näiteks Eesti, Läti ja Leedu väärtpaberite) hoidmiseks ja tehingute tegemiseks.

Kui soovite teha tehinguid turul kaubeldavate väärtpaberitega, tuleb meile lisaks esitada LEI-kood

Enne finantsteenuse lepingu allkirjastamist soovitame teil hoolikalt läbi lugeda teenuse tingimused ja vajaduse korral konsulteerida panga töötajatega.

See leht sisaldab reklaamteavet. Seda ei saa tõlgendada kui soovitust, käsku või kutset kasutada kirjeldatud investeerimisteenuseid ning see ei ole ühegi tehingu alus ega osa. Tuletame teile meelde, et investeerimisega kaasnevad riskid. Teie vastutate oma otsuste eest; enne otsuse tegemist peaksite põhjalikult tutvuma valitud teenuste/toodete ja nendega seotud riskidega.