Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Hoiuse ja investeeringute tagamine

HOIUSTAJA TEABELEHT

Põhiteave hoiuste tagamise kohta
SEB Pangas olevad hoiused on kaitstud Tagatisfondi hoiuste tagamise osafondiga
Hoiuste tagamise piirmäär

100 000 euro väärtuses hoiustaja kohta SEB Pangas

Lisaks on füüsilise isiku elamukinnisvara müügist saadud raha tagatud kuni
70 000 euro ulatuses 6 kuu jooksul pärast müügitehingut.

Kui teil on SEB Pangas rohkem hoiuseid Kõik hoiused, mis on teil SEB Pangas, liidetakse kokku. 100 000 eurost piirmäära kohaldatakse teie hoiuste kogusummale.
Kui teil on ühine hoius mõne teise isiku või teiste isikutega 100 000 eurost piirmäära kohaldatakse iga hoiustaja kohta eraldi
Hüvitamise aeg krediidiasutuse maksejõuetuse või muu vastava sündmuse korral 7 tööpäeva
Hüvitamise vääring euro
Kontakt Tagatisfond
aadress: Roosikrantsi 2, Tallinn 10119
telefon: (+372) 611 0730
e-postiaadress:
Lisateave www.tf.ee
Üldjuhul on Tagatisfondi hoiuste tagamise osafondiga hõlmatud kõik füüsilised isikud, tavaettevõtjad ja muud jaehoiustajad. Teatavate hoiuste suhtes kohaldatavad erandid on märgitud Tagatisfondi veebilehel www.tf.ee
Teie taotluse korral annab SEB Pank teile teavet ka selle kohta, kas konkreetne finantstoode on tagatud või mitte. Kui hoiused on tagatud, kinnitab SEB Pank seda ka konto väljavõttel.

 

Investeeringute hüvitamise tingimuste ja korra kohta, samuti hüvitamisele mittekuuluvate investeeringute kohta täpsemalt SEB investorikaitse lehel või Tagatisfondi kodulehel.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.