Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Teie isiklik meeskond

Otsuste kaalumisel maksimaalse täpsuse ja parima tulemuse saavutamiseks anname Teie käsutusse isikliku meeskonna, mis koosneb Teie personaalsest kliendisuhete juhist ja kolmest tippspetsialistist, kes kõik haldavad kindlat osa Teie isiklikest pangaasjadest.

Teie personaalsel kliendisuhete juhil on täielik ülevaade Teie eesmärkidest ja vajadustest ning tema vastutab Teie huvide kaitsmise eest. Personaalse kliendisuhete juhi ülesandeks on õppida põhjalikult tundma Teie vajadusi, ja neid ennetada – tutvustada Teile kõiki võimalusi ja kasulikke pakkumisi enne, kui Te selleks soovi avaldate.

Lisaks kuulub Teie isiklikku meeskonda:

  • pangatehingute spetsialist, kes hoolitseb Teie igapäevaste pangaasjade eest
  • laenujuht, kes haldab Teie laene ja liisinguid
  • privaatpanganduse strateeg, kes tagab Teile alati värske ülevaate turul toimuvast.

Meie eesmärk on hoida ja kasvatada täielikul usaldusel põhinevat kestvat partnerlust, kus Teie varade eest hoolitseb Teie personaalne kliendisuhete juht, kes teab Teie pangaasjadest ja kelle kätte võite usaldada oma varade haldamise aastakümneteks.

SEB rahvusvaheline meeskond

Teie isiklik meeskond on pidevas kontaktis SEB rahvusvaheliste meeskondadega, kelle abil oleme pidevalt kursis värske analüüsi ja väärtusliku infoga otse globaalsel turul toimuvast. SEB rahvusvahelised investeeringute juhtimise meeskonnad ja tõhusalt integreeritud investeerimisprotsess on üks meie kaalukamaid konkurentsieeliseid.

SEB konkurentsieeliseks on Stockholmis, Londonis, Frankfurdis, Luksemburgis ja Helsingis asuvad suurte kogemustega rahvusvahelise investeeringute juhtimise meeskonnad, kes alati toetavad privaatpanganduse meeskonda. Ida-Euroopa aktsiainvesteeringute osas toetab privaatpanganduse meeskonda ja SEB Gruppi tervikuna Tallinnas asuv aktsiaanalüüsi meeskond. SEB investeeringute juhtimise meeskonna liikmed on enam kui kümneaastase rahvusvahelise kogemusega ja omandanud rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud CFA® (Chartered Financial Analyst®) kvalifikatsiooni.

Kontaktid

  • 665 6200

    Faks 665 7509

  • E-post

  • Aadress

    Tornimäe 2, 15010 Tallinn

 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.