mask
Logo
Menüü
Sulge
Alusta siit

SEB pensionil on jõudu luua jätkusuutlikumat tulevikku

Liigume ühiselt kliimaneutraalse majanduse suunas

Teeme seda kõike läbi lihtsate digitaalsete lahenduste

shape

Sinu pension suudab luua Sulle ja Eestile parema tuleviku

Sinu pension on nii palju rohkemat kui mingi kauge asi tulevikus ja sel on jõudu viia ellu muutusi! Sel ajal, kuni Sa siin seda teksti loed, teenivad pensionifondid Sulle tootlust ja investeerivad ettevõtmistesse, millel on positiivne mõju nii Eesti kui ka maailma majandusele.

shape

Investeeringuid tehes arvestame majanduse, ühiskonna ning keskkonnaga

SEB on nii Sinu kui ka teiste klientide pensionivarasid juba rohkem kui 480 miljoni euro ulatuses investeerinud vastutustundlikkesse varadesse, mis aitavad võidelda kliimamuutuste vastu ja seisavad hea ning toimiva ühiskonna eest.

shape

Meid huvitab pension, millel on jõudu muuta tulevikku paremaks nii Sulle kui meile kõigile

Me tahame olla väärikad partnerid pensionikogujatele, pakkudes häid ja vastutustundlikke lahendusi, konkurentsivõimelisi tasusid, head tootlust ja mugavat pensioni ülevaadet internetipangas. Kõike selleks, et Sinu pension saaks ise tegutseda ja Sulle tulevikku luua.

shape


SEB pakub mugavaid lahendusi veebis, kust leiad oma pensionialastele küsimustele kiirelt vastused


*Olete finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS SEB Pank, SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal, AS SEB Liising, AS SEB Varahaldus ja AS Rentacar kodulehel. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajaduse korral pidada nõu asjatundjaga.