Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Riskikindlustus

Riskikindlustus

Suurendab Teie pere materiaalset kindlustunnet

 • Asendab ärajäänud sissetuleku
 • Võimalik katta finantskohustusi
 • Lai kindlustuskaitsete valik

Riskikindlustusega suurendate oma pere materiaalset turvatunnet sissetulekutooja surma korral. Riskikindlustus annab võimaluse hoolitseda enda lähedaste toimetuleku eest siis, kui Te ise seda enam teha ei saa.

 

 

 
?
 
 
?
 
Tariff
?
error

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
1 2 3 4

Riskikindlustusega võtad vastutuse oma lähedaste käekäigu ja heaolu eest. Riskikindlustus on elukindlustus, kus surmajuhtumi korral on tagatud kokkulepitud kindlustussumma väljamaksmine.

Eriti oluline on enda elu kindlustada juhul, kui ollakse peres ainuke või peamine sissetuleku saaja, kelle sissetulekust ülejäänud pereliikmed sõltuvad. Samuti tasub end kindlustada ohtliku elukutse või hobiga inimestel.

Riskikindlustuse puhul on omastel kindlustussumma kasutamisel vaba voli. Sellega on võimalik asendada kindlustatu perele ärajäänud sissetulekud või hüvitada kindlustatu surmaga seotud väljaminekud. Vajaduse korral aitab see katta kindlustatu finantskohustused, näiteks eluasemelaenu, autoliisingu, krediitkaardid, tarbimislaenu jne.

Valik kindlustuskaitseid

Riskikindlustust on võimalik täiendada erinevate kindlustuskaitsetega:

 • kriitiliste haiguste kindlustuskaitse puhul makstakse välja kokku lepitud kindlustussumma, mis aitab kompenseerida raske haigusega kaasnevat sissetuleku vähenemist ja raviga seotud lisakulusid.
 • õnnetusjuhtumi kindlustuskaitse pakub hüvitist õnnetusjuhtumi tagajärjeks oleva ajutise või püsiva töövõime kaotuse ning surma korral.

Hea teada!

Kindlustusperioodi pikkus võib olla 1 kuni 30 aastat ja kindlustatu vanus lepingu lõppemisel kuni 70 aastat. Lepingus märgitud kindlustusmakse kehtib perioodi lõpuni. Mida nooremalt leping sõlmida, seda väiksem on kindlustusmakse.

Soovitatav elukindlustussumma on kindlustatu 3–5-kordne aasta netosissetulek. See tagab kindlustusjuhtumi korral perekonnale ligikaudu õnnetuse-eelse majandusliku olukorra.

Sissemaksed riskikindlustuse lepingusse toimuvad kokkulepitud graafiku järgi.

Soodustatud isikud on lepingus märgitud isikud, kellele kindlustusjuhtumi korral makstakse kindlustussumma. Konkreetse soodustatud isiku määramine tagab kiirema kahjukäsitluse kindlustusjuhtumi toimumisel, sest enne hüvitise taotlemist ei ole tarvis läbida pärimisprotsessi.

Kui soovite muuta või ennetähtaegselt katkestada oma elukindlustuslepingut, palun helistage kindlustustelefonil 665 8020 või saatke kiri .

 

Enne kindlustuslepingu sõlmimist palume tutvuda riskikindlustuse tingimustega.

 

 

Riskikindlustuse lepingu saate sõlmida digitaalselt.

Kindlustusspetsialisti abiga leiate enda vajadustest lähtuvalt sobivaima lahenduse kodust lahkumata videokohtumise teel. Registreerun nõustamisele.

Kindlustusjuhtumi korral saate esitada hüvitise taotluse meie kodulehe kaudu.

Kontakt

 • Elukindlustuse kahjukäsitlus

  Teata kahjust

 • Klienditugi

  665 8020

 • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.