Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Piirangud välismaksete tegemisel

Riigid, millega seotud välisarveldused on keelatud

Rahvusvaheliste sanktsioonide, korrespondentpankade või SEB Panga poolt kehtestatud tingimuste tõttu, SEB Pank ei võimalda teostada välisarveldusi nimekirjas toodud riikidega:

Iraan Põhja-Korea


Riigid, millega seotud välisarveldused on piiratud

Rahvusvaheliste sanktsioonide, korrespondentpankade või SEB Panga poolt kehtestatud tingimuste tõttu võib esineda piiranguid välisarvelduste teostamisel nimekirjas toodud riikidega:

Afganistan Krimm / Sevastoopol Somaalia
Araabia Ühendemiraadid Kuuba Sudaan
Aserbaidžaan Kõrgõzstan Süüria
Burundi Liibanon Zimbabwe
Egiptus Liibüa Transnistria Moldaavia Vabariik
Guinea / Guinea-Bissau Lõuna-Sudaan Tuneesia
Haiti Mali Türgi
Iraak Myanmar (Birma) Türkmenistan
Jeemen Nicaragua Valgevene
Kesk-Aafrika Vabariik Pakistan Venezuela
Kongo Demokraatlik Vabariik    


Riikide/piirkondade nimekiri ei ole täielik ning võib aja jooksul muutuda. Pank võib keelduda makse teostamisest, peatada makset ning nõuda kliendilt makse kohta lisainfot ja dokumente veendumaks, et makse täitmisega ei rikutaks rahvusvaheliste sanktsioonide, korrespondentpankade või SEB Panga poolt kehtestatud tingimusi.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.