Muuda keelt:

Haavatavustest teada andmine

Paragraphs

Klientide teabe ja finantsvara turvalisus on meie jaoks esmatähtis. Kui arvate, et olete leidnud turvanõrkuse, mis võib mõjutada SEB Panka või meie kliente, palume sellest kohe teada anda. Uurime kõiki teateid ja lahendame probleemi nii kiiresti kui võimalik.

Juhime tähelepanu, et haavatavuste avastamist ei saa kasutada ettekäändena ebaseaduslike tegevuste, privaatsus- ja konfidentsiaalsusrikkumiste, andmete hävitamise ning meie teenuste katkestamise või halvenemise korraldamiseks.


Mida teatada?

Võite teatada kõikidest kahtlustest, mis on seotud küberturvalisusega, probleemide, juhtumite ja SEB teenuste ja süsteemidega seotud turvalisust ning privaatsust mõjutavate haavatavustega.

Kui arvate, et olete avastanud haavatavuse, mis võimaldab volitamata juurdepääsu meie klientide privaatsele teabele, konfidentsiaalsetele andmetele või mis tahes tundlikule pangateabele, lõpetage edasised toimingud ja teatage sellest meile niipea kui võimalik.


Kuidas teatada?

Saatke e-kiri aadressile vulnerability.reporting@seb.ee. Kiri peab sisaldama järgmist teavet:

  • haavatavuse üksikasjalik kirjeldus (täielik URL, sisestusväljad või muud seotud objektid);
  • sammud haavatavuse avastamiseks (ekraanipilt või video tehtud toimingutest);
  • kontaktandmed, et saaksime Teiega jätkuküsimuste puhul ühendust võtta.

Soovitame e-kirja krüpteerida, kasutades meie PGP-võtit:

SEB PGP avalik võti


Mis saab edasi?

Saate meilt automaatse vastuse, mis kinnitab, et oleme Teie teate kätte saanud, ja võtame Teiega ühendust, kui vajame lisateavet.

Klientide kaitseks ei avalda ega kinnita SEB turvaprobleeme enne, kui meie uurimine on lõpule jõudnud ja selle parandamiseks on ette võetud kõik vajalikud toimingud. Teavitame Teid, kui viga on täielikult kõrvaldatud.

SEB on pühendunud haavatavuste õigeaegsele parandamisele. Oodake sellise teabe avalikustamisega: andke meile aega probleemide lahendamiseks.

SEB Pank ei maksa haavatavustest teatamise eest tasu.


Kas haavatavustest on võimalik anonüümselt teada anda?

Soovi korral saate nendest ka anonüümselt teada anda.