Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 31.03.2021

Minu Pusa: Eesti loodusest inspireeritud pereettevõtmine

Minu Pusa: Eesti loodusest inspireeritud pereettevõtmine Foto: Höije Photography

Nevi OÜ on 25-aastase kogemusega siiditrüki ettevõte. Tegu on pika traditsiooni ja kogukonnas hästi tuntud pereettevõttega, mis on kõigi raskuste – majanduskriisi, epideemia ja perekondlike tõusude ja mõõnade kiuste endiselt püsima jäänud. 2020. aasta kevadel loodi  ettevõttes uus algatus - Minu Pusa, mis on inspireeritud Eesti looduse võludest.

Koroonakevad pani fakti ette

Nevi OÜ töö sõltub palju teiste sektorite tegevusest, kuna peamine valdkond on reklaamtrükk suurürituste, firmakingituste jms tarbeks. Ajal, kui üritusi ei toimunud ning paljude seniste klientide peamine eesmärk oli kulutuste kokkuhoid, tuli kiiresti tegutseda, et püsima jääda ning kollektiivile sel raskel ajal endiselt tööd pakkuda.

Nii sündiski ettevõtmine Minu Pusa. Mõttes oli see mõlkunud juba mitu head aastat, kuid jäi alati kiiremate asjatoimetuste taha. Lõpuks oli ajend jalad kõhu alt välja võtta ning omatoodangule elu sisse puhuda. Eesmärgiks võtsime Eestimaa loodusest inspireeritud pusade ja t-särkide loomise. Kuna Minu Pusaga seotud inimesed on kogu oma teadliku elu veetnud Eestimaa loodust nautides - kes on veidi metsa poole, keda pigem tõmbab meri - oli ainuõige, et ka omatoodang just Eestimaa looduse au sees hoidmisele ning tutvustamisele keskenduks. Nii lähtubki Minu Pusa tootevalik võimalusest kanda endaga igapäevaste toimetuste keskel kaasas tükikest Eesti loodusest – olgu selleks mets, meri või rabaserv.

Esimene välimüük oli edukas

Minu Pusa esimeseks müügikanaliks sai e-pood. Kuigi virtuaalmaailm võimaldab tooteid viia rohkemate inimesteni ja igasse Eestimaa nurka, jäi siiski puudu klientide otsesest tagasisidest. Suur oli soov toote katsetada turul – kas me oleme ise armunud oma tootesse või näevad selles väärtust ka potentsiaalsed kliendid? Seega tuli minna “põllule”, et suhelda kliendiga ja saada tagasisidet toote edasiarendamiseks.

Valisime oma esimeseks väljanäituseks Uue Maailma festivali Tänavaturu, mis toimub traditsiooniliselt septembri esimesel nädalavahetusel Uue-Maailma asumis, Tallinnas. Ettevalmistuste käigus sai selgeks, et kindlasti on lisaks sularahale vaja välimüügile kaasa haarata ka makseterminal. Teame omast kogemusest, et tänases nutitelefonide ja -kellade maailmas on sularaha kaduv nähtus. Seetõttu tahtsime tagada, et sularaha puudumise tõttu ükski ost tegemata ei jääks.

Rohkem kui pooled kliendid maksid kaardiga

Kuna meie ettevõtte kodupank on SEB, suundusime makseterminali saamiseks just SEBsse. Terminalide valik võttis esialgu silme eest kirjuks ja enda arvates valisime välja parima lahenduse – väikese ja taskusuuruses nutiterminali. Pärast taotluse esitamist saime aga väärt soovituse SEB klienditeenindajalt, kes soovitas meile hoopis teist lahendust – GPRS-sidega akutoitel makseterminali. Soovitatud terminali eelis nutiterminali ees on selle iseseisev sideühendus ning see ei sõltu kaupmehe levist või telefoni akust, mis pikal laadapäeval viperusi ette võib tuua. Meie jaoks oli samuti kõige olulisem terminali töökindlus ja ühenduse kiirus – kui eesmärk on, et iga soovitud ost siiski tehtud saaks on ju hädavajalik, et terminal selle töö ka ära suudaks teha.

Vastavalt ettevõtte tegevusele ja vajadusele on lai valik terminale, millest pangatöötaja abiga tasub leida just endale sobivaim.

Terminali kasutamine on imelihtne ja täiesti lollikindel. Meie esimene välimüügi kogemus näitas, et julgelt üle poole ostudest sooritati kaardimaksena ning see töötas kiiresti ja käepäraselt nii meile endile kui ka kliendile. Väike sõber pidas vastu terve pika laadapäeva ilma tõrgeteta – aku ei saanud tühjaks ning kõik maksed läksid kenasti läbi. Makseterminal on meil endiselt kasutuses ning ka järgmisel laadal, turul või väljanäitusel on see truu kaaslane kindlasti taskus kaasas.

Makseterminalid Teie äri edendamiseks

Võimaldage oma klientidele mugavaid ja turvalisi kaardimakseid. 

Lisainfo ja taotlus

 


Remi Neitsov
Nevi OÜ

 


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.