Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Foorum

Ettevõtlus - 05.02.2018
ettevõtlus

Klick Eesti: Saime Kasvuprogrammist suurepärase idee äri arendamiseks

Suurim digikaubakett Klick Eesti AS ühines SEB Kasvuprogrammiga lootuses leida uusi mõtteid äri kasvatamiseks. See läks ka korda.

 

„Liitusime SEB Kasvuprogrammiga, sest lootsime leida uusi ideid, kuidas kasvada. Ja jäime pidama mõtte juurde, et peaksime lisama veel ühe ärisuuna,“ räägib Klick Eesti IT-juht Andres Ello. Praegu peab ta kõige suuremaks programmist saadud väärtuseks mindset’i ehk mõttemustri muutust, mis aitab ettevõttel paremini oma eesmärkide poole liikuda.

1996. aastast tegutsev Klick Eesti AS on esindatud 21 poega parimates kaubanduskeskustes üle Eesti. Ettevõtte tootevalik ulatub nutitelefonidest mänguasjadeni, lisaks pakutakse klientidele võimalust ostelda üha populaarsemas e-poes. Klick on Eestis turuliider sülearvutite müügis ning üks suuremaid ettevõtteid digikaupade jaekaubanduses.

Kuidas saavutada kümnekordne kasv?

Kuidas on võimalik, et samas sektoris kasvab üks ettevõte aastas ainult 10 protsenti, teine aga lausa kümme korda? SEB Kasvuprogrammi idee algatajate ja läbiviijate sõnul on küsimus ambitsioonis ning oskuses pöörata oma digitaalsed kasvuvõimalused ärieduks.

SEB Kasvuprogramm on loodud tegutsevatele ettevõtetele, kes soovivad tuua innovaatilisel viisil digitaalsuse oma ärisse ja kasvada konkurentidest palju kiiremini. Kasvuprogramm sobib mõni aasta tegutsenud ja oma ärimudelit tõestanud ettevõtetele, aga ka nendele firmadele, kellel on mitu ärisuunda, millest üht soovitakse kasvatada digitaliseerimise kaudu teistest tunduvalt kiiremini.

Täpsem info SEB Kasvuprogrammi kandideerimise kohta: seb.ee/kasvuprogramm.


Veel artikleid

Arhiiv

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.