Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Sõidukikindlustuse pakkumuse küsimine

Kindlustuspakkumus sisaldab kaskokindlustuse pakkumust (v.a kui sõiduki vanus on rohkem kui 15 aastat) ning liikluskindlustuse pakkumust.

Palun veenduge, et sisestatud sõiduki registreerimismärk on õige.

(pp.kk.aaaa)Tutvuge enne pakkumuse küsimist ja enne lepingu sõlmimist PZU* kaskokindlustuse ja liikluskindlustuse kindlustusteenuse teabedokumentidega ning PZU Kindlustuslepingute üldtingimustega U100/2020 ja kaskokindlustuse tingimustega A300/2017. Liikluskindlustus reguleerib liikluskindlustuse seadus. Vajaduse korral pidage nõu asjatundjaga PZU klienditeeninduse numbril (+372) 622 4545.

Kindlustusagent saab kindlustuse vahendamise eest agenditasu, mis sisaldub kindlustusmakses. PZU Kindlustuse poolt agendile makstav vahendustasu on kaskokindlustuse puhul 16,7% kindlustusmaksest ja liikluskindlustuse puhul 14% kindlustusmaksest.

Isikuandmete töötlemine

Juhime teie tähelepanu, et nõustudes PZU kindlustuspakkumusega ja sõlmides AS-i SEB Liising vahendusel PZU-ga kindlustuslepingu, kinnitate PZU Kindlustusele, et olete aru saanud PZU isikuandmete töötlemise põhimõtetest, millega saate tutvuda PZU kodulehel.

Pangasaladus ja konfidentsiaalne info

Nõustudes kindlustuslepingu sõlmimisega, annab kindlustusvõtja AS-ile SEB Liising nõusoleku AS SEB Liising poolt kindlustusvõtja kohta teada olevate andmete (sh pangasaladusena ja konfidentsiaalse infona käsitletavate andmete) edastamiseks PZU-le kindlustuslepingu täitmise eesmärgi saavutamiseks.

Teavitus vaidluste lahendamise, finantsjärelevalve ja lepingu suhtes kohaldatav õiguse kohta

Kindlustuslepinguga seotud kaebus tuleb esitada e-kirja teel aadressile info@pzu.ee või posti teel aadressile PZU Kindlustus, Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn. Kaebusele vastatakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul, kui kaebuse esitajat ei ole teavitatud teisiti. PZU kaebuse menetlemise üldpõhimõtetega saab tutvuda PZU kodulehel.

Tarbijast kliendil on õigus kaebusega pöörduda ka Tarbijakatse ja Tehnilise Järelvalve Ameti (Sõle 23a, 10614 Tallinn; www.ttja.ee) juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole, aadressil: Pronksi 12, 10117 Tallinn; tel +372 620 1920 ; . Täpsema info tarbijavaidluste komisjoni menetlusreeglite kohta leiab tarbijavaidluste komisjoni veebilehelt.

Kindlustusvõtjal on õigus esitada kindlustusandja tegevuse kohta kaebus Finantsinspektsioonile aadressil Sakala tn 4, 15030 Tallinn. Täpsem info finantsjärelevalve kohta on Finantsinspektsiooni veebilehel.

Kindlustuslepingu suhtes kohaldatakse Eesti Vabariigis kehtivat õigust.


*PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.
AS SEB Liising tegutseb AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.Vajutades nuppu "Saadan" kinnitate, et olete tuvunud PZU kindlustusteenuse teabedokumendiga, PZU kindlustustingimustega ning nõustute oma andmete töötlemisega ülaltoodud korras.

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.