Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

SEB Laenukaitse kindlustus

SEB Laenukaitse kindlustus

Suurendab kindlustunnet laenu võtmisel

 • Suurendab kindlustunnet laenukohustuste täitmisel
 • Vara säilimine ja lähedaste turvatunne
 • Lai kindlustuskaitsete valik

SEB Laenukaitse kindlustus on mõeldud laenukohustuste täitmise tagamiseks olukorras, kus kindlustusjuhtumi tõttu tekiksid laenuvõtjal raskused laenu või teatud perioodi laenumaksete tagasimaksmisel.

 

Arvutage laenumakse koos kindlustusega

SEB Laenukaitse kindlustust saab võtta SEB-st võetud kodu-, hüpoteek- ja väikelaenu kindlustamiseks. See on mõeldud sissetulekute  ja laenukohustuse täitmise kaitseks, juhul kui laenuvõtja sissetulek on kindlustusjuhtumi (raske tervisekahjustus, töövõime või töö kaotus, surm) tõttu vähenenud või lõppenud. Sellisel juhul on tagatud, et laen või osa sellest ei jää pangale tagasi maksmata.

Valik kindlustuskaitseid

Kodu- ja hüpoteeklaenu kindlustamiseks saab laenuperioodiks valida enda vajadustest lähtuvad kindlustuskaitsed:

 • Elukindlustuskaitse annab turvatunde, et õnnetusjuhtumist või haigusest tingitud surma korral maksab kindlustusselts laenu või kokkulepitud osa sellest pangale tagasi.
 • Raske tervisekahjustuse kaitse saab võtta koos elukindlustuskaitsega. Selle kaitse olemasolul maksab kindlustusselts raske tervisekahjustuse korral (nägemise kaotus, halvatus, kooma jt) laenu või osa sellest pangale tagasi.
 • Töövõime kaotuse kaitse võimaldab täita laenukohustusi, kui jääte õnnetuse või haiguse tõttu ajutiselt töövõimetuks. Sellisel juhul hüvitab kindlustusselts laenumaksed kindlustustingimuste kohaselt.
 • Töökaotuse kaitse annab rahalise turvatunde ootamatuks töötuse perioodiks. Sellisel juhul hüvitab kindlustusselts laenumaksed kindlustustingimuste kohaselt.

Väikelaenule võetud laenukaitse kindlustus sisaldab kõiki nelja kindlustuskaitset.

Hea teada!

Kindlustusperiood algab elukindlustuskaitse puhul kindlustuslepingu sõlmimisest ja kestab laenulepingu lõpuni. Raske tervisekahjustuse kaitse, töövõime ja töökaotuse kaitse kindlustusperiood on üks aasta ning see pikeneb automaatselt, kui ei teatata kindlustuslepingu katkestamise soovist.

Kindlustusmakseid tasutakse koos laenumaksetega igakuiselt kuni laenuperioodi lõpuni.

Kindlustusmakse suurus oleneb tegelikust laenumaksest ja/või laenujäägist ning kindlustatu vanusest.

Laenukaitse kindlustuse saab sõlmida 18–55-aastane alaliselt Eestis elav isik ja leping kehtib maksimaalselt kuni kindlustusvõtja 61. eluaastani.

Müügitöötajate tasustamise põhimõtted

Kui soovite muuta või ennetähtaegselt katkestada oma elukindlustuslepingut, palun helistage kindlustustelefonil 665 8020 või saatke kiri .

 

Töökaotuse kindlustuskaitset pakub AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal.
*PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.
SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal tegutseb AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.

Enne kindlustuslepingu sõlmimist palume tutvuda SEB Laenukaitse kindlustustingimustega.

SEB Laenukaitse tingimused ja hinnakiri

Töövõime kaotuse kindlustuse teabedokument Töökaotuse kindlustuse teabedokument

Laenukaitse kindlustuslepingu saate sõlmida koos laenulepinguga, mis on tagatud kinnisvaraga, või muul teile sobival ajal.

Kindlustusspetsialisti abiga leiate enda vajadustest lähtuvalt sobivaima lahenduse kodust lahkumata videokohtumise teel. Registreerun nõustamisele.

Kindlustusjuhtumi korral saate esitada hüvitise taotluse meie kodulehe kaudu.

Kontakt

 • Elukindlustuse kahjukäsitlus

  Teata kahjust

 • Klienditugi

  665 8020

 • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.