Muuda keelt:

Garmin Pay ja Fitbit Pay

Paragraphs

Garmin Pay ja Fitbit Pay tagavad kiired ja turvalised viipemaksed

Makselahendused on saadaval Garmini ja Fitbiti nutikelladel, mis toetavad digitaalse rahakoti funktsionaalsust
Mistahes tüüpi aktiivsed Mastercardi pangakaardid saavad olla lisatud digitaalsesse rahakotti
Kasuta nutikella poodides viipemaksete sooritamiseks
Seadista viipemaksed läbi Garmin Connect või Fitbit mobiilirakenduse

Kuidas saan oma kaardi Garmin Pay makselahendusse lisada?

 • Kasuta Garmin Connect rakendust, et lisada oma kaart Garmin Pay rahakotti. Sinu Garmini nutikell peab olema telefoniga seotud.
 • Mine Garmin Pay menüüsse ja järgi kaardi lisamiseks juhiseid.
 • Loe läbi ja nõustu digitaalse rahakoti tingimustega.
 • Kinnita oma kaardi lisamine Garmin Pay rahakotti, kinnitades oma isikut olemasoleva autentimisvahendi abil.
 • Kui kaart on edukalt Garmin Pay rahakotti lisatud, näed ekraanil kinnitust ja saad meilt SMS-i.

Kuidas saan oma kaardi Fitbit Pay makselahendusse lisada?

 • Kasuta Fitbit rakendust, et lisada oma kaart Fitbit Pay rahakotti. Sinu Fitbiti nutikell peab olema telefoniga seotud.
 • Mine Fitbit Pay menüüsse ja järgi kaardi lisamiseks juhiseid.
 • Loe läbi ja nõustu digitaalse rahakoti tingimustega.
 • Kinnita oma kaardi lisamine Fitbit Pay rahakotti, kinnitades oma isikut olemasoleva autentimisvahendi abil.
 • Kui kaart on edukalt Fitbit Pay rahakotti lisatud, näed ekraanil kinnitust ja saad meilt SMS-i.

Kuidas maksta Garmin ja Fitbit nutikellaga?

 1. Nutikellas rahakoti avamiseks vajuta ja hoia all oma kellal tegevusnuppu või libista ekraani.
 2. Sisesta oma digitaalse rahakoti parool. Seda küsitakse iga kord, kui paned kella randmele või iga 24 tunni järel.
 3. Kasuta maksmiseks oma igapäevaselt kasutatavat kaarti või vali oma rahakotist mõni muu kaart, libistades ekraani. Garmin Pay puhul kuvatakse vaikekaardina viimati kasutatud kaart. Fitbit Pay puhul on Sinu vaikekaart määratud Fitbiti rakenduses.
 4. Makse sooritamiseks hoia kella makseterminali lähedal.
 1. Sinu pangakaardi seaded ja makselimiidid rakenduvad ka Garmin Pay ja Fitbit Pay kaardi digitaalsele versioonile. Ainus erand on see, et Garmin Pay ja Fitbit Pay puhul ei ole Sinu kaardi digitaalsele versioonile määratud viipemaksete limiiti.
 2. Garmin Pay ja Fitbit Pay tehingute eest lisatasusid ei kohaldata.
 3. Kasuta Garmin Pay ja Fitbit Pay kõikjal, kus saab kasutada Mastercardi pangakaarti ja viipemakseid.

Korduma kippuvad küsimused

 • Garmin Pay makselahendust toetavaid seadmeid saad kontrollida Garmini kodulehel
 • Fitbit Pay makselahendust toetavaid seadmeid saad kontrollida Fitbiti kodulehel
 • Oma kaartide digitaalseid versioone saad hallata, kasutades Garmin Connecti rakenduse menüüpunkti “Garmin Pay” või Fitbiti rakenduse menüüpunkti “Wallet”.
 • Kaardi digitaalse versiooni tuvastamiseks vaata selle nelja viimast numbrit – need peaksid olema samad, mis Sinu igapäevaselt kasutatava kaardi puhul.
 • Kaardi kohta lisainfo saamiseks klõpsa selle peale. Avatakse menüü, kus saad vaadata teavet oma kaardi digitaalse versiooni kohta, sealhulgas digitaalse kaardi nelja viimast numbrit (seadme kontonumber), mis hakkab kajastuma maksekviitungitel. Siin saad üle vaadata ka tehinguajalugu ja muuta digitaalse kaardi staatust.
 • Kui oled lisanud nutikellale mitu kaarti, määrab Garmin Pay vaikekaardiks kaardi, mida kasutasid viimasel maksel. Fitbit Pay vaikekaarti saab seadistada Fitbit rakenduses. Nii Garmini kui ka Fitbit nutikellad võimaldavad enne iga makset valida ka teise kaardi, libistades nutikella ekraani.
 • Digitaalsete kaartide staatust saad värskendada nutitelefonis oleva nutikella rakenduse abil. Digitaalseid kaarte saab blokeerida, taasavada ja eemaldada.
 • Saad vaadata hiljutist tehingute ajalugu. Pane tähele, et see sisaldab ainult Sinu nutikellaga seotud tehinguid, täielik kaarditehingute ajalugu on saadaval internetipangas.

Garmin Pay rahakotti saad lisada kuni 10 kaarti ja Fitbit Pay rahakotti kuni 6 kaarti (5 kaarti Charge 3, Charge 4 ja Charge 5 kellade jaoks).

Seadme parool on vajalik nutikella rahakoti aktiveerimiseks. Parool kehtib 24 tundi. Kui võtad mainitud aja jooksul käekella käest ära, palutakse Sinultveelkord sisestada parooli pärast selle randmele tagasi panemist.

Maksed Garmini ja Fitbiti nutikelladega on täiesti turvalised, sest SInu raha ohutus on tagatud mitme erineva funktsiooniga:

 • Kaardi digitaalse versiooni loomine vajab alati kaardi omaniku kinnitust.
 • Sinu kaardiandmeid ei salvestata Sinu seadmesse ega rahakoti pakkuja serveritesse ning neid ei edastata ka kaupmeestele makseprotsessi ajal. Selle asemel luuakse Sinu kaardile ainulaadne digitaalse kaardi number ja seostatakse see Sinu nutikellaga.
 • Sul palutakse sisestada seadme parool iga kord, kui paned kella randmele või iga 24 tunni järel.
 • Kaardi digitaalse versiooni saad Garmin Pay Walletilt eemaldada rakenduse Garmin Connecti abil. Pane tähele, et pärast kolme valet parooli katset seadme rahakott lukustatakse. Parooli lähtestamiseks pead kasutama rakendust Garmin Connect.
 • Kaardi digitaalse versiooni saad Fitbit Pay rahakotist eemaldada Fitbiti rakenduse abil või külastades Fitbiti kodulehte. Pane tähele, et pärast 10 valet parooli sisestamise katset lukustatakse seadme rahakott. Parooli lähtestamiseks pead kasutama Fitbiti rakendust.

Blokeeri oma füüsiline kaart internetipangas või mobiilirakenduses – seda tehes blokeeritakse automaatselt kaardi digitaalne versioon ka nutikellas. Kaarte saab samuti blokeerida, helistades meie kliendikeskusesse.

Digitaalsed rahakotid – pangakaart Sinu nutiseadmes

 

Loo oma SEB kaardi digitaalne versioon Apple´i või Androidi telefonis, samuti Garmini või Fitbiti nutikellades kiireteks, mugavateks ja turvalisteks makseteks.

Loen lähemalt