Muuda keelt:
Paragraphs

Garmin Pay ja Fitbit Pay tagavad kiired ja turvalised viipemaksed

Makselahendused on saadaval Garmini ja Fitbiti nutikelladel, mis toetavad digitaalse rahakoti funktsionaalsust
Mistahes tüüpi aktiivsed Mastercardi pangakaardid saavad olla lisatud digitaalsesse rahakotti
Kasutage nutikella poodides viipemaksete sooritamiseks
Seadistage viipemaksed läbi Garmin Connect või Fitbit mobiilirakenduse

Kuidas saan oma kaardi Garmin Pay makselahendusse lisada?

 • Kasutage Garmin Connect rakendust, et lisada oma kaart Garmin Pay rahakotti. Teie Garmini nutikell peab olema telefoniga seotud.
 • Minge Garmin Pay menüüsse ja järgige kaardi lisamiseks juhiseid.
 • Lugege läbi ja nõustuge digitaalse rahakoti tingimustega.
 • Kinnitage oma kaardi lisamine Garmin Pay rahakotti, kinnitades oma isikut olemasoleva autentimisvahendi abil.
 • Kui kaart on edukalt Garmin Pay rahakotti lisatud, näete ekraanil kinnitust ja saate meilt SMS-i.

Google Play link
App Store Link

Kuidas saan oma kaardi Fitbit Pay makselahendusse lisada?

 • Kasutage Fitbit rakendust, et lisada oma kaart Fitbit Pay rahakotti. Teie Fitbiti nutikell peab olema telefoniga seotud.
 • Minge Fitbit Pay menüüsse ja järgige kaardi lisamiseks juhiseid.
 • Lugege läbi ja nõustuge digitaalse rahakoti tingimustega.
 • Kinnitage oma kaardi lisamine Fitbit Pay rahakotti, kinnitades oma isikut olemasoleva autentimisvahendi abil.
 • Kui kaart on edukalt Fitbit Pay rahakotti lisatud, näete ekraanil kinnitust ja saate meilt SMS-i.

Google Play link
App Store Link

Kuidas maksta Garmin ja Fitbit nutikellaga?

 1. Nutikellas rahakoti avamiseks vajutage ja hoidke all oma kellal tegevusnuppu või libistage ekraani.
 2. Sisestage oma digitaalse rahakoti parool. Seda küsitakse iga kord, kui panete kella randmele või iga 24 tunni järel.
 3. Kasutage maksmiseks oma igapäevaselt kasutatavat kaarti või valige oma rahakotist mõni muu kaart, libistades ekraani. Garmin Pay puhul kuvatakse vaikekaardina viimati kasutatud kaart. Fitbit Pay puhul on Teie vaikekaart määratud Fitbiti rakenduses.
 4. Makse sooritamiseks hoidke kella makseterminali lähedal.
 1. Teie pangakaardi seaded ja makselimiidid rakenduvad ka Garmin Pay ja Fitbit Pay kaardi digitaalsele versioonile. Ainus erand on see, et Garmin Pay ja Fitbit Pay puhul ei ole Teie kaardi digitaalsele versioonile määratud viipemaksete limiiti.
 2. Garmin Pay ja Fitbit Pay tehingute eest lisatasusid ei kohaldata.
 3. Kasutage Garmin Pay ja Fitbit Pay kõikjal, kus saab kasutada Mastercardi pangakaarti ja viipemakseid.

Korduma kippuvad küsimused

 • Garmin Pay makselahendust toetavaid seadmeid saate kontrollida Garmini kodulehel
 • Fitbit Pay makselahendust toetavaid seadmeid saate kontrollida Fitbiti kodulehel
 • Oma kaartide digitaalseid versioone saate hallata, kasutades Garmin Connecti rakenduse menüüpunkti “Garmin Pay” või Fitbiti rakenduse menüüpunkti “Wallet”.
 • Kaardi digitaalse versiooni tuvastamiseks vaadake selle nelja viimast numbrit – need peaksid olema samad, mis Teie igapäevaselt kasutatava kaardi puhul.
 • Kaardi kohta lisainfo saamiseks klõpsake selle peale. Avatakse menüü, kus saate vaadata teavet oma kaardi digitaalse versiooni kohta, sealhulgas digitaalse kaardi nelja viimast numbrit (seadme kontonumber), mis hakkab kajastuma maksekviitungitel. Siin saate üle vaadata ka tehinguajalugu ja muuta digitaalse kaardi staatust.
 • Kui olete lisanud nutikellale mitu kaarti, määrab Garmin Pay vaikekaardiks kaardi, mida kasutasite viimasel maksel. Fitbit Pay vaikekaarti saab seadistada Fitbit rakenduses. Nii Garmini kui ka Fitbit nutikellad võimaldavad enne iga makset valida ka teise kaardi, libistades nutikella ekraani.
 • Digitaalsete kaartide staatust saate värskendada nutitelefonis oleva nutikella rakenduse abil. Digitaalseid kaarte saab blokeerida, taasavada ja eemaldada.
 • Saate vaadata hiljutist tehingute ajalugu. Pange tähele, et see sisaldab ainult Teie nutikellaga seotud tehinguid, täielik kaarditehingute ajalugu on saadaval internetipangas.

Garmin Pay rahakotti saate lisada kuni 10 kaarti ja Fitbit Pay rahakotti kuni 6 kaarti (5 kaarti Charge 3, Charge 4 ja Charge 5 kellade jaoks).

Seadme parool on vajalik nutikella rahakoti aktiveerimiseks. Parool kehtib 24 tundi. Kui võtate mainitud aja jooksul käekella käest ära, palutakse Teilt veelkord sisestada parooli pärast selle randmele tagasi panemist.

Maksed Garmini ja Fitbiti nutikelladega on täiesti turvalised, sest Teie raha ohutus on tagatud mitme erineva funktsiooniga:

 • Kaardi digitaalse versiooni loomine vajab alati kaardi omaniku kinnitust.
 • Teie kaardiandmeid ei salvestata Teie seadmesse ega rahakoti pakkuja serveritesse ning neid ei edastata ka kaupmeestele makseprotsessi ajal. Selle asemel luuakse Teie kaardile ainulaadne digitaalse kaardi number ja seostatakse see Teie nutikellaga.
 • Teil palutakse sisestada seadme parool iga kord, kui panete kella randmele või iga 24 tunni järel.
 • Kaardi digitaalse versiooni saate Garmin Pay Walletilt eemaldada rakenduse Garmin Connecti abil. Pange tähele, et pärast kolme valet parooli katset seadme rahakott lukustatakse. Parooli lähtestamiseks peate kasutama rakendust Garmin Connect.
 • Kaardi digitaalse versiooni saate Fitbit Pay rahakotist eemaldada Fitbiti rakenduse abil või külastades Fitbiti kodulehte. Pange tähele, et pärast 10 valet parooli sisestamise katset lukustatakse seadme rahakott. Parooli lähtestamiseks peate kasutama Fitbiti rakendust.

Blokeerige oma füüsiline kaart internetipangas või mobiilirakenduses – seda tehes blokeeritakse automaatselt kaardi digitaalne versioon ka nutikellas. Kaarte saab samuti blokeerida, helistades meie kliendikeskusesse.

Digitaalsed rahakotid – pangakaart Teie nutiseadmes

 

Looge oma SEB kaardi digitaalne versioon Apple´i või Androidi telefonis, samuti Garmini või Fitbiti nutikellades kiireteks, mugavateks ja turvalisteks makseteks.

Loen lähemalt