Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Valuutavahetuse tehingud toimuvad pangas raha- ja kapitaliturgude müügiosakonna vahendusel

Valuutatehingud

Rahvusvahelisel valuutaturul juhtub iga sekund midagi, mis mõjutab suuremal või vähemal määral valuutade hinda. SEB Markets osakond pakub oma parimat teenindust ja kompetentsi, aidates kliendil kõikumissoodumusega ehk volatiilsel valuutaturul orienteeruda.

Valuutatehingutele, mis ületavad 10 000 eurot, pakub SEB alati turukurssi. Enamasti on turukurss parem kui vastava valuuta päevakurss hetkel pangas. Turukurssi rakendatakse pangapäevadel 9–17.

Kui olete sõlminud finantsturgude kliendilepingu, saate kõige operatiivsemalt tehingu tingimustes kokku leppida telefoni teel. Samuti saate telefoni teel infot turuliikumiste kohta ja kõikvõimalikku abi valuutaturul tegutsemiseks.

 • Valuuta- ja rahaturutehingute platvorm Trading Station

  Trading Station on SEB internetipõhine valuuta- ja rahaturutehingute platvorm ettevõttele. Trading Station sobib hästi firmale, kes teeb valuutatehinguid tihti ja suures mahus. Tehinguid võite teha enam kui 20 valuutaga.

  Loen edasi

 • Valuuta konverteerimine

  Valuuta konverteerimine on panga ja kliendi vaheline kokkulepe osta või müüa valuutat hetkekursiga. Konverteerimise puhul määrab klient valuutapaari ja konverteeritava summa ning pank noteerib selle alusel kliendile kursi.

  Loen edasi

 • Valuutaoptsioon

  Kliendile, kes on avatud valuutariskidele, on optsioon üks võimalus valuutariske maandada. Fikseerides tulevikuks valuutakursi, ei ole ettevõte enam valuutaturu liikumistest mõjutatud.

  Loen edasi

 • Valuuta swap- ehk vahetustehing

  Swap-tehingu puhul sõlmite pangaga kokkuleppe vahetada üht valuutat teise vastu kindla kursiga (spot- ehk hetkekursiga). Kokkuleppe kohaselt vahetame konkreetsel kuupäeval tulevikus Teile sama summa kindlaksmääratud kursiga (swap-kursiga) tagasi.

  Loen edasi

 • Valuuta forward- ehk tähtpäevatehing

  Forward- ehk tähtpäevatehinguid saate teha finantsturgude kliendilepingu raames. Forward-tehing on kindla koguse ühe valuuta ost või müük teise valuuta vastu fikseeritud kursiga kindlaksmääratud ajal tulevikus.

  Loen edasi

 • Tehing orderi alusel

  Kindla hinnaga tehingu tegemiseks on Teil võimalus jätta diilerile päevasisene order (tehingu minimaalne summa on 6500 eurot ekvivalent) valuuta ostmiseks või müümiseks.

  Loen edasi

 
 
 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.