Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Riskikindlustus

Riskikindlustus

Oma töötajate elu kindlustades väärtustate neid ja ühtlasi maandate ettevõtte riske

  • Kindlustussumma aitab teil katta töötaja õnnetuse või surmaga kaasnevaid kulutusi
  • Elu kindlustamisest on saamas motivatsioonipaketi osa, mis aitab värvata ja hoida parimaid spetsialiste
  • Töötajaid kindlustades olete sotsiaalselt vastutustundlik

Riskikindlustusega on teie töötajale tagatud ööpäevaringne ja pea kogu maailmas kehtiv elukindlustuskaitse, mis kehtib valitud kindlustussumma ulatuses alates esimesest tasutud kindlustusmaksest. Töötaja surma puhul on tagatud kindlustussumma väljamaksmine soodustatud isikule, kelleks võib olla nii ettevõte kui töötaja lähedane.
 

Lepingule on võimalik juurde võtta kindlustuskaitseid:

  • Kriitiliste haiguste kindlustuskaitse, mis aitab kompenseerida raske haigusega kaasnevat sissetuleku vähenemist ja raviga seotud lisakulusid. Kriitilisteks haigusteks on näiteks pahaloomulised kasvajad, südamelihase infarkt, südameoperatsioonid, neerupuudulikkus, peaaju insult jne.
  • Õnnetusjuhtumi kindlustuskaitse, mis hüvitab ära jäänud sissetulekud ja/ või katab muud kulutused õnnetusjuhtumist põhjustatud funktsioonikaotuse ning surma korral.

Ootamatud asjad võivad aga juhtuda meist igaühega, mistõttu pakume TNTs kindlustust kõikidele töötajatele. – Kiirkullerfirma TNT

Peame oma töötajaid ettevõtte peamiseks varaks ning lisaks palgale oleme püüdnud töötajale luua laialdase motivatsioonipaketi, et soodustada nende igakülgset arengut nii nende töös kui vabal ajal. – Tööstusgaaside tootja AGA


Foorumi artiklid

Hinnastamine

Te võite kindlustada nii üksikuid töötajaid kui ka kogu kollektiivi. Kindlustuse hind on iga töötaja kohta personaalne ja see sõltub vanusest, tervisest, hobidest ja ametist. Kindlustussummad võivad töötajatel olla erinevad.

Lepingu sõlmimisel kokku lepitud elukindlustuskaitse hind ei muutu. Soovitatav lepingu kestus on 3-5 aastat.

Hinna kujunemise näide:

  • 5-aastane leping
  • Kindlustatud on 10 töötajat
  • Töötajate vanus on 30-45 aastat ja  tervislik seisund hea
  • Soodustatud isikuks on määratud tööandja
  • Ettevõtte tegevusala on ehitus
Kindlustuskaitse Kindlustussumma Kuumakse kokku
Riskikindlustus  25 000€ /inimene 68€
Õnnetusjuhtumi invaliidsuse kindlustuskaitse* 25 000€ /inimene 18 €

*Maksimaalne hüvitis 100% invaliidsusmäära korral.


Maksustamine

Kui soodustatud isik on ettevõte, siis erisoodustusmaksu tasuma ei pea. Kahjujuhtumi korral makstakse hüvitis ettevõttele.

Kui soodustatud isik on töötaja lähedane, peab ettevõte tasuma erisoodustusmaksu lisaks igakuisele kindlustusmaksele. Kahjujuhtumi korral makstakse hüvitis töötaja lähedasele.


Foorumi artiklid

Enne kindlustuslepingu sõlmimist palume tutvuda riskikindlustuse tingimustega.
 


Foorumi artiklid

Vajaduspõhine lahendus

Lähtudes teie ettevõtte vajadustest, kindlustame soovitud summale juhtkonna, spetsialistid, ohtliku töö tegijad või kõik töötajad.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.