Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Investeerimisfondid

Investeerimisfondid

Mitmed investeerimisstrateegiad

  • hajutatud investeeringud
  • kõrge likviidsus
  • lihtne ja igapäevaselt kergesti jälgitav
  • loob võimalused heaks tootluseks

Ettevõtjana leiate SEB fondivalikust sobivaid lahendusi juhul, kui eesmärgiks on investeerida äritegevusest ülejäävat raha või kui investeerimine on Teie ettevõtte põhitegevus. Peale väikese riskiga võlakirjafondide ja suure riskiga aktsiafondide kuuluvad SEB fondivalikusse erinevatele investeerimiskavadele ülesehitatud strateegiafondid.

Kui olemasolevad SEB Grupi või meie partnerite hallatavad fondid ei vasta Teie soovidele, võite kasutada oma vajaduste ja investeerimiseesmärkide järgi koostatud individuaalportfellide juhtimise teenust.

Investeeringute juhtimisel rakendame kogu SEB Grupi pikaajalisi varahalduse kogemusi. Meie rahvusvahelises varahalduse meeskonnas töötab ligikaudu 500 inimest.

Oluline info
Enne investeerimisotsuse langetamist tuleb alati meeles pidada, et fondi eelmiste perioodide tootlus ega senine tegevuse ajalugu ei tähenda lubadust ega indikaatorit fondi järgmiste perioodide tootluse või tegevuse eesmärkide täitmise kohta.
Loen lähemalt

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.