Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Kogumine ja investeerimine

SEB poolt pakutav hoiuste ja investeerimistoodete valik sisaldab juba pikaajaliselt tuntud lahendusi nagu tähtajaline hoius ja üleöödeposiit. Lisaks on meie klientide kasutada SEB Varahalduse erinevad lahendused käibevahendite paigutamiseks.

 • Tähtajaline hoius

  Tähtajaline hoius

  Tähtajaline hoius on hea võimalus raha hoidmiseks kindla tähtaja ja garanteeritud intressiga.

  Loen edasi

 • Kogumishoius

  Kogumishoius

  Kogumishoius on mugav ja paindlik viis säästude hoidmiseks - lihtne on nii raha koguda kui kasutusse võtta.

  Loen edasi

 • Üleöödeposiit

  Üleöödeposiit

  Üleöödeposiit on võimalus teenida oma likviidsetelt varadelt kõrgemat intressi võrreldes arvelduskonto intressiga. See on mõeldud eelkõige klientidele, kellel on arvelduskontol vahendeid vähemalt nõutud miinimumsumma ulatuses.

  Loen edasi

 • Investeerimisfondid

  Investeerimisfondid

  Ettevõtjana leiate SEB fondivalikust sobivaid lahendusi juhul, kui eesmärgiks on investeerida äritegevusest ülejäävat raha või kui investeerimine on Teie ettevõtte põhitegevus.

  Loen edasi

 
 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.