Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Turvalisus

Hoidke pangakaardi PIN-koodid, internetipanga salasõna ja mobiilipanga turvakood ainult enda teada.

  • Panga töötajad ei vaja pangakaardi PIN-koodi, internetipanga salasõna või mobiilipanga turvakoodi ei tehingu sooritamiseks ega Teie abistamiseks.
  • Internetipanka PIN-kalkulaatoriga sisenemisel ei küsi pank kunagi rohkem kui ühte parooli. Kui sisestate salasõna valesti, siis küsitakse sama järjekorranumbriga parooli uuesti.
  • Pank ei palu internetipanga parooli vahetada kunagi e-kirja teel.

Kasutage turvalisi autentimisvahendeid Smart-ID-d, ID-kaarti, Mobiil-ID-d või PIN-kalkulaatorit

Kaitske oma arvutit sissetungijate eest.
Windowsi turvalisuse suurendamiseks laadige viimased turvapaigad Microsofti lehelt windowsupdate.microsoft.com. Lülitage sisse automaatne turvapaikade uuendamine.

Viirusetõrje programmidest ja tulemüüridest saate lähemalt lugeda järgmistelt aadressidelt:
www.arvutikaitse.ee
www.f-prot.com
www.mcafee.com
www.symantec.com
www.trenet.eu/tasuta-viirusetorje
www.avg.com/eu-en/homepage

Valige turvaline salasõna. Valige selline salasõna, mida ei saa ära arvata. Internetipanga salasõna võib olla 9–20 märki pikk. Iga 30 sisselogimise järel tuleb salasõna asendada uuega. See on vajalik, sest pidevalt sama salasõna kasutades suureneb oht, et keegi saab selle teada ning proovib Teie internetipanka siseneda. Salasõna ei tohi öelda mitte kellelegi. Kui on tekkinud probleem Teie kasutajakontoga, ei vaja pangatöötajad selle lahendamiseks Teie salasõna.

Arvuti tagant lahkudes logige end internetipangast välja.
Väljuge internetipangast alati lingi „Väljun” kaudu ja sulgege seejärel veebilehitseja. Tehke seda ka siis, kui lahkute arvuti juurest vaid korraks. Ärge avage uut internetipanga seanssi, kui olete juba internetipanka sisse loginud. Uuesti sisselogimisel katkeb eelmine seanss automaatselt.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.