Muuda keelt:
Image
Two people in the balcony

Kontoteabe teenus

  • Võimalus vaadata kõikide oma arvelduskontode jääke
  • Terviklik ülevaade viimase 180 päeva tehingutest
Paragraphs
Teenusest

Teiste pankade arvelduskontode sidumine SEB internetipangaga võimaldab teil oma rahaasju hallata ühes kohas.

Teenuse aktiveerimine

Kontoteabe jagamise teenuse aktiveerimine

Kui hakkate oma teise panga kontot SEB internetipangaga siduma, kuvatakse ekraanil samm-sammult kõik vajalikud toimingud, mis võimaldavad teil konto sidumise protsessi hõlpsalt ja mugavalt lõpule viia. Mobiilirakenduses saate teise panga konto lisada sisenedes menüüst internetipanga täisversiooni.

Kolmandate osapoolte nõusolek

Turvalisus on kontoteabe teenuse juures oluline küsimus, mistõttu soovime rõhutada, et teie andmed on kaitstud ja kontoteavet edastatakse ainult siis, kui olete andnud vastava nõusoleku.

Korduma kippuvad küsimused

Ei – teie nõusolek teistes pankades avatud kontode jääkide vaatamiseks kehtib 180 päeva. Pärast selle perioodi lõppu on klientidel võimalus oma nõusolekut pikendada või see igal ajal tagasi võtta.

Jah. Hetkel saab kontode nimekirja lisada Swedbanki, Citadelė ja LHV Balti pankade kontosid. SEB internetipangas on alati olemas ajakohane info pankade kohta, mida toetatakse.

Praegu on võimalik vaadata teistes pankades avatud kontosid, jälgida nende kontode jääki reaalajas ning pärida viimase 180 päeva jooksul tehtud maksete ning muude kontodega seotud tehingute nimekirja. Hetkel ei paku me teistest pankadest maksete algatamise teenust.

Jah, kontojäägid kuvatakse reaalajas.

Ei, kõnealune teenus on tasuta.

SEB üldistes teenusetingimustes sätestatakse, et erakliendi internetipanka pole lubatud lisada ärikliendi kontosid. Praegu saate erakliendina oma internetipanga profiilile lisada teistes pankades avatud kontod. Ärikliendina pole aga lubatud teistes pankades avatud ärikliendikontosid oma internetipanga erakliendi profiilile lisada.

Klõpsake internetipanga avalehel nuppu "Lisan teise panga konto" ning tehke nõusoleku andmise protsess uuesti läbi.

Ei, klientidel on võimalus oma internetipanga profiilile lisada valitud hulk pangakontosid ja neid vaadata, kuid kontode arv ei ole piiratud.

Praegu ei ole võimalik mobiilirakenduse abil teisi pangakontosid vaadata, kuid mobiiltelefoniga internetipanga brauseriversiooni sisse logides on nende vaatamine siiski võimalik.