Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

SEB Liisingu partnerite pakkumised

 
Toyota

Nüüd kuni aasta lõpuni uued hübriidajamiga Toyotad liisinguintressiga 1,6% ja lepingutasuga 160.-!

Küsi autode pakkumist siit:

Kuumakse on 180,58 eurot ja krediidi kulukuse esialgne määr 1,74% aastas järgmistel näidistingimustel: uus hübriidajamiga Toyota hinnaga 16 900 eurot koos käibemaksuga; sissemakse 1690 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 30% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 15 210 eurot; intressimäär 1,60% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 1,60%; 25. septembril 2017 oli kolme kuu euribor –0,329% (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 160 eurot makstakse lepingu sõlmimisel. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 10 834,80 eurot ja kogusumma 17 783,16 eurot. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
 
Peugeot308

Peugeot eripakkumine SEB klientidele

Rikkaliku varustuse ja viieaastase garantiiga sõidukitel nüüd hinnavõit kuni kuus tuhat seitsesada eurot. Vaata kohe, sest sõidukeid on piiratud kogus ja kiirematel suurem valik.

Vaatan pakkumist

 
Viking Motors

Silberauto Eesti AS pakub – uus Mitsubishi Outlander erihinnaga alates 24900.- aasta lõpuni!

Vaatan pakkumist
 

Kuumakse on 229,99 eurot ja krediidi kulukuse esialgne määr 1,91% aastas järgmistel näidistingimustel: uus Mitsubishi Outlander hind koos käibemaksuga 24 900 eurot; sissemakse 2490 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 40% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 22 410 eurot; intressimäär 1,95% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 1,95; 25. septembril 2017 oli kolme kuu euribor –0,329% (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 165 eurot makstakse lepingu sõlmimisel. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 13 799,40 eurot ja kogusumma 26 442,29 eurot. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses.
 
Viking Motors

Kõikidele Viking Motorsist ostetud uutele autodele liisinguintress 1,85% ja lepingu tasu vaid 150€

Vaatan pakkumist

 
Škoda

Škoda autode parimad kampaaniapakkumised

Head autod, headel tingimustel. Vaadake eripakkumisi laiale valikule Škoda mudelitele.

Vaatan pakkumisi

 
Peugeot

Peugeot' liising muudab autoostu mugavaks

Pakume Peugeot' liisingut uute ja kasutatud sõidukite soetamiseks. Peugeot' edasimüüja leiab Teile kiiresti mugava ja paindliku rahastamislahenduse ning hoolitseb ka liisingu vormistamise eest.

Vaatan pakkumist
  • paindlikud tingimused ja kiire vastus
  • liisingu vormistamine Peugeot edasimüüja juures
  • soodustus Peugeot originaalvaruosadelt ja lisavarustuselt 5%
  • soodne kaskokindlustus Peugeot Kindlustuselt

Loen Peugeot liisingu kohta
Peugeot' edasimüüjad
 

SEB ja KW Bruuni koostöös pakutava Peugeot' liisingu puhul rahastab sõidukite ostu SEB Liising. Tutvu tingimustega aadressil www.peugeot.ee/liising, lisakonsultatsiooni saad lähimast Peugeot' esindusest. Autoliisingu (kasutusrent) kuumakse on 213,83 eurot ja krediidi kulukuse esialgne määr 2,09% aastas järgmistel näidistingimustel: uus Peugeot 3008 Access 1.2 Pure Tech 130 hp hind koos käibemaksuga 19 700 eurot; sissemakse 1970 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 30% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 17 730 eurot; intressimäär 1,99% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 1,99%; 9. juunil 2017 oli kolme kuu euribor –0,329% (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 199 eurot makstakse lepingu sõlmimisel. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 12 829,80 eurot ja kogusumma 20 936,66 eurot. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
 

SEB kutsub liisingukliente libedasõidu koolitusele

Kõigil SEB Liisingu klientidel on võimalik läbida OÜ Autosõit poolt pakutav ohutu ja libedasõidu koolitus 30%-lise hinnasoodustusega. Koolitused toimuvad spetsiaalsetel aastaringselt kasutatavatel liberadadel.

Vaatan pakkumist

Talvel juhtub autoõnnetusi, mida oleks võimalik vältida, omades liikluses paremaid teadmisi ja oskusi ning suuremat ettenägemise võimet. Pimedus, libedus ning kiiresti muutuvad tee- ja ilmaolud tuuakse tihti ettekäändeks, miks liiklusõnnetused juhtuvad – mis või kes on tekkepõhjuse taga tegelikult?

Erinevate uurimuste kohaselt on 70-95% liiklusõnnetuse tekkepõhjuste taga inimfaktor. Paljud liiklusõnnetused on võimalik ära hoida paremate teadmistega - tihti eksitakse põhitõdede vastu, seda ise teadmata. Koolituskursuse eesmärk ei ole teha osalejatest rallisõitjaid, vaid jagada teavet igapäevaliikluses peituvate ohtude kohta nii klassis kui ka autoroolis ja seeläbi suurendada liiklusturvalisust.

Lisainfo ja registreerimine
www.autosoit.ee
Tel: 5300 8809

 

 

Käesolevad pakkumised on informatiivse iseloomuga ega kohusta lepingut sõlmima.

* Lepingutasu soodustus ei kehti teistele samaaegsetele SEB Liisingu kampaaniapakkumistele.

Varakindlustust pakub PZU Kindlustus.

** PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.

AS SEB Liising tegutseb AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.

Liisingut pakub SEB Liising AS.

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising, lisainfot saate pangakontorist.

Kontaktid

  • Klienditugi

    665 7910

  • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.