Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Kasutaja õiguste määramine

Ettevõtte juht saab panka tulemata määrata, kes ja kui suures ulatuses ettevõtte kontosid kasutada saab ja milline info on kasutajatele nähtav. Töötaja siseneb internetipanka oma isiklike paroolidega ning talle avaldatakse vaid ette nähtud infot. Nii säilib kontroll iga töötaja tehtud toimingute üle.

Kasutaja võimalikud õigused

Ligipääs üldistele õigustele Kasutaja pääseb ligi ettevõttega seotud kontovälistele teenustele ja toodetele: info laenu, liisingu ja faktooringu kohta ning lisateenused
Lepingute sõlmimine Kasutajal on luba sõlmida lihtsamaid kontoga seotud lepinguid: deebetkaardi tellimine, virtuaalkaardi avamine, kaardi andmete muutmine ja blokeerimine, püsikorraldused ja e-arve püsimaksed
Kontoga seotud teenuste ja toodete vaatamine Kasutaja pääseb ligi kontoga seotud teenustele ja toodetele: pangakaartide või arvelduskrediidi info vaatamine, muude teenuste ja toodete tingimuste vaatamine. Tingimusi saab vaadata, kuid ei saa muuta
Tehingute sooritamine Kasutajal on keeld või luba sooritada kontoga kõikvõimalikke deebettehinguid
Kontojäägi vaatamine Kasutajal on õigus vaadata konto jääki
Väljaminekute vaatamine Kasutaja näeb konto väljavõttes deebetkandeid
Laekumiste vaatamine Kasutaja näeb konto väljavõttes kreeditkandeid
Päevalimiit Selle summa ulatuses on kasutajal lubatud teha kontolt ülekandeid ühe päeva jooksul
Kuulimiit Selle summa ulatuses on kasutajal lubatud teha kontolt ülekandeid ühe kuu jooksul
Allkirjakaal Kui kontole on kehtestatud allkirjapiirid, siis näitab allkirjakaal kasutaja allkirja olulisust makse kinnitamisel. 

 

Ärikliendi internetipangas on võimalik kasutajate õigusi määrata ainult Smart-ID-d, ID-kaarti, Mobiil-ID-d või PIN-kalkulaatorit kasutades.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.