Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Suuremaks, pikema tasuvusajaga investeeringuks

Pikaajalised laenud

Pikaajalise laenu abil saate laiendada oma ettevõtte tegevust, soetada põhivara ning investeerida mahukamasse projekti, mille tasuvusaeg saabub kaugemas tulevikus. Investeerimislaenu toel saate soetada põhivara või teha muid pikemaajalisi suuri investeeringuid. Stardilaenuga on alustaval ettevõtjal lihtsam ja riskivabam oma äri käima lükata ning võõrkapitali kaasata. Korterelamute soojustamiseks ja renoveerimiseks saate taotleda soodustingimustel korterelamu laenu.

 

 • Investeerimislaen

  Investeerimislaen

  Investeerimislaenu saate kasutada sisseseade, tehnoloogia või muu suuremat investeeringut nõudva põhivara soetamiseks ning kontori-, lao- või tootmispinna ehitamiseks. Laenu võite tagada kinnisvaraga.

  Loen edasi

 • Stardilaen

  Stardilaen

  Alustaval ettevõttel puudub tihti tagatisvara. KredExi garantiil ja ettevõtte omanike käendusel põhineva stardilaenuga saab alustav ettevõte finantseerimislahendusi lihtsamini kasutada.

  Loen edasi

 • Korterelamu renoveerimislaen

  Korterelamu renoveerimislaen

  Korterelamu ehitus- ja renoveerimistöid, mis parandavad energiatõhusust ning elukeskkonda, ja nende töödega kaasnevat ekspertiisi ning projekteerimist on võimalik rahastada korterelamu laenuga.

  Loen edasi

 
 
 
 

Baasintressimäärad

Kehtivad seisuga 19.04.2018
1 kuu EURIBOR® -0,3720
3 kuu EURIBOR® -0,3280
6 kuu EURIBOR® -0,2700
12 kuu EURIBOR® -0,1890
EONIA® -0,3680
Panga baasintress (PBI) 0,0000
EURIBOR® määrade ajalugu
EONIA® määrade ajalugu

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.