Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Suuremaks, pikema tasuvusajaga investeeringuks

Pikaajalised laenud

Pikaajalise laenu abil saate laiendada oma ettevõtte tegevust, soetada põhivara ning investeerida mahukamasse projekti, mille tasuvusaeg saabub kaugemas tulevikus. Investeerimislaenu toel saate soetada põhivara või teha muid pikemaajalisi suuri investeeringuid. Stardilaenuga on alustaval ettevõtjal lihtsam ja riskivabam oma äri käima lükata ning võõrkapitali kaasata. Korterelamute soojustamiseks ja renoveerimiseks saate taotleda soodustingimustel korterelamu laenu.

 

 • Investeerimislaen

  Investeerimislaen

  Investeerimislaenu saate kasutada sisseseade, tehnoloogia või muu suuremat investeeringut nõudva põhivara soetamiseks ning kontori-, lao- või tootmispinna ehitamiseks. Laenu võite tagada kinnisvaraga.

  Loen edasi

 • Stardilaen

  Stardilaen

  Stardilaen on hea võimalus ettevõtlusega alustamiseks ja täiendava kapitali soetamiseks. Alustaval ettevõttel, kellel puudub tagatisvara või kellelt nõuab vara seadmine tagatiseks liiga palju raha ja aega, on võimalus laenu saada KredExi ja ettevõtte omanike käendusel.

  Loen edasi

 • Korterelamu renoveerimislaen

  Korterelamu renoveerimislaen

  Korterelamu ehitus- ja renoveerimistöid, mis parandavad energiatõhusust ning elukeskkonda, ja nende töödega kaasnevat ekspertiisi ning projekteerimist on võimalik rahastada korterelamu laenuga.

  Loen edasi

 • Roheline laen

  Finantslahendus kliimasõbralikele ning madala CO2 heitega projektidele. Jätkusuutlik valik teie ettevõttele ja keskkonnale.

  Loen edasi

 
 
 
 

Baasintressimäärad

Kehtivad seisuga 14.04.2021
1 kuu EURIBOR® -0,5500
3 kuu EURIBOR® -0,5380
6 kuu EURIBOR® -0,5090
12 kuu EURIBOR® -0,4820
EONIA® -0,4780
€STR -0,5600
Panga baasintress (PBI) 0,0000
SEB baasintress 0,0000
EURIBOR® määrade ajalugu
EONIA® määrade ajalugu
€STR määrade ajalugu
SEB baasintress määrade ajalugu
Baasintressimäärade info

Euribori (benchmark) ja Eonia (benchmark) haldur on Euroopa Rahaturu Instituut (European Money Markets Institute (EMMI)).
Panga baasintressi haldab ja määrab AS SEB Pank.
Halduri määratav baasintressi määr võib ajas väheneda või suureneda. See muutus mõjutab lepingulist intressi. Kui lepingujärgsel baasintressi fikseerimise päeval on baasintressi uus määr võrreldes varasemaga näiteks suurenenud, siis suurenevad ka intressimaksed.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.